Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A magyarországi "animés...

A magyarországi "animés társadalomban" ki számít úgy mond a legnagyobb szakértőnek?

Figyelt kérdés

Ricz, mangekyo022 vagy Garai Timi vagy más valaki?


(úgy értem, akinek adnak a véleményére, ismert stb)


2017. jún. 30. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Én vagyok a legnagyobb szakértő, csak mivel már 3 hónapja nem hagytam el a lakást és neten sem publikálok, senki sem ismer :(
2017. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Én csak a saját véleményemre adok, az AMP blogot pedig kifejezetten igénytelennek tartom úgy formára, mint tartalomra.
2017. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen, akinek a véleményére adok, az én magam vagyok. Nem egyszer történt már, hogy kimondottan élveztem egy animét, amit a drága "szakértő" urak a földig lehúztak. Legjobban akkor jársz, ha megnézel 2-3 részt és saját magad döntesz.
2017. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Arra nem tudok válaszolni, ki a legjobb, de ha azt szeretnéd, hogy egy viszonylag objektív anime kommentelő véleményét hallgasd, akkor keresd a youtube-on az AnimEgyetem csatornát, ahol Atis vlogjait megtalálod, többek között anime ismertetőkről.


Vele csak annyi a gondom, hogy olykor pusztán adott sorozat első része alapján mond véleményt, de ilyenkor is óvatosan teszi, utóbbi miatt elfogadhatónak, amolyan "irányadónak" is veheted.


(Bár azt tapasztaltam, hogy minimum az első 5 részét meg kell nézni adott animesorozatnak ahhoz, hogy az embernek kellő benyomása lehessen róla, és pl ez alapján el tudja dönteni, kíváncsi-e az animére a továbbiakban.)


"Irányadó": értem ez alatt, hogy NAGYJÁBÓL kaphatsz tőle ötleteket, hogy esetleg érdemes belekezdeni-e valamely anime megtekintésébe, és szerinte miért, de szerencsére általában hozzáteszi, hogy ez szubjektív, nem mérvadó.


Szóval Atis pusztán tájékoztat, és szubjektív, de ezt szerényen teszi, mégis lelkesen.


Azt nem tudom megmondani, kik igazán nagy szakértők a témában.

2017. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én
2017. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarország. Itt mindenki mindenkinél mindig mindent jobban tud.
2017. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először is örülök, hogy vannak még "újonc" animések, mert így tudok segíteni. Kimondottan ilyen ember nincs. Youtube-on van néhány animés csatorna (AnimEgyetem, Otaku kalauz, Animekommentár stb...) Ezeknek a csatornáknak a vezetői általában viszonylag nagy tudással rendelkeznek, de ők sem láttak minden animét és nem olvastak minden mangát. (Amúgy ez a két dolog lehetetlen.) Ezen kívűl még van egy csomó facebookos csoport, ami animékkel foglalkozik, de ott is vannak úgymond "No name" emberek akiknek hatalmas tudásuk van e-téren. (Ide nyugodtan csatlakozhatsz: [link] ) Illetve még AA-n (AnimeAdditcs) is körül nézhetsz. Ha nem tudod mi az, röviden egy közösségi portál animéseknek. Szóval ott is van egy csomó "bölcs" ember. Remélem tudtam segíteni :D
2017. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

" Youtube-on van néhány animés csatorna (AnimEgyetem, Otaku kalauz, Animekommentár stb...) Ezeknek a csatornáknak a vezetői általában viszonylag nagy tudással rendelkeznek"


Egy totál kezdőhöz képest. Talán túlbecsülöm, ha azt mondom, láthattak 300 animét fejenként, annak a java az elmúlt fél évtizedből. Ettől függetlenül sem mondanám nagytudásúnak őket. Talán néha egy kicsit jobba belemerülnek egy-egy videóhoz, de messze nem olyan mélységben, amennyire egy észosztónak kellene. Ilyen téren a magyar animés közösségből hiányzik az ambíció. Akik tényleg "szakértők", azok legfeljebb fórumoznak vagy jobb esetben zugblogolnak, teljesen obskúrusak, így pedig az egyszeri plebejjus, mint az előbbi youtuberek, vezetik a véleményalkotást. Egyszerűen a magyar animés közösség kicsi a színvonalas tartalomszolgáltatáshoz.

2017. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 xMazsolax ***** válasza:
hát nincsenek ilyen hatalmas idolok mint külföldön, szerintem aki már 200+ animét látott azt már a témába értőnek mondhatjuk.
2017. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
ATTIS.
2017. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!