Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lányok! Miért szeretitek a yaoit?

Lányok! Miért szeretitek a yaoit?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem, hogy a lányok miért szeretik a yaoit...

Egyszer belekezdtem egybe, de nem igazán tetszett, s ne értsetek félre nekem nincs semmi bajom a homoszexuálisokkal, de így animében én konkrétan rosszul vagyok tőle.


Ti mit szerettek benne?

14L



2017. nov. 10. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szeretem.
2017. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Néhányan unják már a megszokottat, mármint hogy a jókislány mindig összejön a rosszfiúval stb. valami mást akarnak, valami szokatlant. Én egy évvel ezelőttig konkrétan azt sem tudtam, hogy mi az az anime. Fél éve, hogy mi az a yaoi. Aztán egyet láttam, és olyan aranyos volt, hogy képtelen voltam ítélkezni, hogy azok homoszexuálisak, az bűn vagy ilyesmi. Egy évvel ezelőtt még fújjogtam az ilyenekre, de most már én sem ítélem el a yaoit, sőt vannak egész igényes és aranyos történetek, pl. örök kedvenc a Hitorijime My Hero. Én azért szeretem, mert már untam a szokásosat, és szeretem a yaoik történeteit, engem nem tud zavarni, hogy két fiú a főszereplő. Persze nem csak yaoikat szeretek, azelőtt néztem vagy ezer romantikus, fiú-lány főszereplőset, de egyszer csak egy ilyet is láttam, és aranyosnak találtam:) És ezekben a főszereplő pasik is többséggel nagyon helyesek.
2017. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Imádom a yaoit :D Két rohadt helyes fiú, egyikük az a tipikus férfias, a másikuk aranyos, de (ahogy engem az életben is) mindketten megfognak és nagyon jó látni ahogy egymást is. Én odavagyok értük, annyira romantikusak!
2017. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert a csajok alapból alárendeltek a romantikus sztorik többségében - a pasik között - ha csak nem veszik nagyon csajosra az egyik srácot- meg lehet egyenrangú kapcsolat. Izgalmasabb mint az átlag romantikus ponyvák. Amúgy meg: egy helyes pasinál csak két helyes pasi a jobb. Nem tudom mit láttál, de yaoiban is meg kell válogatni mit nézel, olvasol ha nem akarsz nagyon bugyuta sztoriba futni. Írásban például kevés olyan szintű van mint Ayumi, Ayisha, Fairy,vagy Liliangore- esetleg Ayase a Sóhajomról. . És yaoi animében is vannak bűn rosszak, meg mangában is, de nagyon jók is.
2017. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Évekig sima animéket néztem és tényleg egy idő után feltűnik, hogy a szerelmi szálak gyakran hasonlóak. Ha egy remek sztorival körbe van kerítve, akkor nem zavar, de mikor a szerelem a főtéma igencsak idegesítő tud lenni. Pl a hárem-animéket kifejezetten utáltam. De pont egy ilyen animénem a hatására szerettem meg a yaoi-t. Azután jöttem rá, hogy ott mennyire más elgondolások vannak egy kibontakozó szerelemhez. Személy szerint jobban preferálom a yaoiból a mangákat, mert jó animét még nem igazán találtam belőle. De a lényeg, hogy néha sokkal érdekesebb és aranyosabb tud lenni ^w^
2017. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aki szereti azért mert tetszik neki
2017. nov. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2017. nov. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!