Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok! Miért szeretitek...

Lányok! Miért szeretitek ennyire az Alkonyatot, mi olyan különleges benne?

Figyelt kérdés

Számomra csak egy film... Egy nagyon unalmas, folyton nyáladzó, logikátlan film, ami lealázza a könyvet (még nem olvastam, csak beleolvastam, de a film miatt elment tőle a kedvem). A vámpírokat is teljesen megalázza, mi olyan jó benne? Nem értem. A romantikus filmeket én is el-el nézem, főleg ha vígjáték, nem azzal van baj. Egyszerűen csak hányingert kapok, ráadásul a színészek is nagyon rosszak... Szóval muszáj megkérdeznem: mit szerettek benne?? Akár férfiak/fiúk válaszát is várom, ha létezik köztük olyan, aki szereti (mondjuk nem hinném).

13/L



2012. nov. 28. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Mert szenvedély, szerelem és küzdelem van benne!Beleéljük magunkat a főszereplő helyébe és azt kívánjuk bárcsak nekünk is ilyen pasi lenne.
2012. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

Egy hamis álomvilág-amiből az író,és a könyv megfilmesítői milliárdokat keresnek.

De kinek-mi ,mindenki más,ezen nem kell kiakadni.Egyébként csak mellékesen megkérdezném,mit lehet a vámpírokon megalázni? :)

2012. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy 22/f,tehát nem lány vagyok,remélem azért ezt elnézed nekem :)
2012. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Mit lehet szeretni benne? Hát lássuk csak:

1. Egy középszerű lány a főszereplője (ez a rajongók 99%-ára is igaz)

2. Beleszeret az iskola kanja, aki jóképű, jómódú és ráadásként rendelkezik néhány különleges tulajdonsággal( a középszerű rajongók is ezt szeretnék)

3. Miután egymásba szeretnek csupa kaland és ragyogás lesz az élete

4. A sok hányadtatás után természetesen mindenki boldog lesz a végén.


Ne aggódj ! Eltelik 10 év és a mai rajongók felnőnek, belekóstolnak a való életbe és rájönnek, hogy milyen bugyuta kis történetről van szó. Ha akkor megkérdezi majd őket valaki még azt is le fogják tagadni, hogy olvasták a könyvet vagy látták a filmet.

2012. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó válaszoló:ez olyan,mintha azt a mesét,amit 5 évesen néztél,most letagadnád,hogy nézted,mert milyen bugyuta...minden korosztálynak megvannak a magukhoz illő általános érdeklődési körük.A tinilányok(akárcsak én)fő érdeklődési köre a szerelem.Mivel ez az Alkonyat fő témája,nyilván szeretni fogják.Ráadásul a történet csak félig játszódik egy kitalált világban,ami azért különösen jó,mert könnyebb azonosulni vele(Bella ugyanolyan átlagos lány a történet elején,mint bármelyikünk).Bella egy álompasit kap meg,melyik lány ne akarna a helyében lenni?És ebben a korban szeretünk elszakadni a valóságtól,szeretjük a fantáziavilágokat.Hát ezért szeretjük az Alkonyatot:) Tinikorban az emberek többségét nem különösebben érdeklik a komoly,'valóságízű' témák,de nem is kell,hogy érdekeljék,hiszem még nem vagyunk felnőttek(de nyilván mindenhol vannak kivételek!).És kedves kérdező,attól,hogy neked nem tetszik,még másnak tetszhet..ez a világon mindenre igaz!

16/L

2012. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

16/L-nak:


Majd 10 év múlva emlékezz vissza erre a kérdésre. Meg fogsz lepődni, hogy mennyi igazság van abban, amit leírtam. Ameddig nem éred el azt a kort, addig felesleges erről vitatkoznunk. Nekem is voltak kedvenceim 15-16 éves koromban és így 20 évvel később magamon is nevetnem kell.

2012. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
1-2 éve egy Magyarországon nem túl népszerű zenei irányzatért voltam oda,a koreai popért.Így visszagondolva tudom,hogy elég sokan nézhettek furának emiatt,de nem röhögök magamon,nem is érzem hülyén magam,amiért azt szerettem.Akkor az tetszett,most nem,ez van,mindenki változik.Te biztos röhögsz olyan dolgokon,hogy miért szeretted azt a vmit 10 éve,én nem tartok semmit hülyeségnek a múltamon,hisz az is én voltam!:) ha 10 év múlva ez nem így lenne,az is azért lesz,mert változni fog a véleményem,ez van,akkor majd mást fogok szeretni,most ezt szeretem,ennyi :D
2012. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
nekem nem csak a film tetszik hanem a könyv is az is nagyon jó de a film is mert szerelemről szól bátorágról harcról szerelmi 3 szögről :) és hogy Bella hogy tud élni vámpírok meg vérfarkasok között:) egyszerüen szeretem de ha te nem szereted akk. nem szereted .....
2012. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem csak én nem szeretem. A családom, barátaim, legtöbb rokonom nevében is feltettem ezt a kérdést, mert mi nem szeretjük. Én is imádok álmodozni, de sosem arról, hogy jön egy ronda csillogó selyemfiú, aki elvisz... (ez válasz volt arra is, miért alázná le a vámpírokat. Vámpír = nemes, ősi lény, aki a Napon elég, és vért iszik. Általában kegyetlen. Edward és bandája = Napon csillogó, nyáladzó, túl romantikus "Izék"...)


Nem értem, miért kellett a világnak körülnyáladzani. Számomra egy átlagos film... Lehet még ilyet találni, csak keresni kell. Sok szerelmi háromszöges film van.

(egyébként tudtommal ezt a kritikusok is mondják, hogy ez nem vámpíros film... Ez egy szimpla romantikus háromszög, a vámpírok is teljesen emberiek. Azért kellett hogy vérfarkasok és vámpírok legyenek - mert ennek semmi jelentősége sincs - hogy ne sablontörténet legyen.)

2012. nov. 29. 18:30
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

"(ez válasz volt arra is, miért alázná le a vámpírokat. Vámpír = nemes, ősi lény, aki a Napon elég, és vért iszik. Általában kegyetlen. Edward és bandája = Napon csillogó, nyáladzó, túl romantikus "Izék"...)

Ez azért valljuk be őszintén,nem volt nagy tragédia.A vámpír kultusz nem örvend akkora "népszerűségnek",hogy annak ártani lehessen(képletesen értve).

Azért mellékesen hozzátenném,hogy ahhoz képest,hogy 13 éves vagy nagyon intelligens az írásod,ami manapság elég ritka :)

A vitát pedig szerintem érdemes lenne lezárni.Van,aki szereti,van,aki nem.Ennyi.

2012. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!