Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Néz valaki úgy sorozatot,...

Néz valaki úgy sorozatot, hogy csak az évadkezdő, és záró részeket nézi meg?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok vannak?

2017. okt. 14. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte minden évadba becsúszik 1-2 rosszabb vagy filler rész aminek kihagyásával nem veszted el a fonalat és képben maradsz a történettel. De azért a komplett évad 80-90%-át kihagyni már értelmetlen. Aki ilyet csinál az mindegy ha nem is nézi, mert a lényegből marad ki.
2017. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudnék így.

először megnézem az első részt,aztán ha tetszik akkor végignézem.

ha elveszítem az érdeklődésem,akkor nem nézem tovább.

2017. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ylyria ***** válasza:
De nem is értem, hogy miért szeretnél lerövidíteni egy sorozatot. Én óriasi sorozatrajongó vagyok és nem azért nézek egy sorozatot hogy azt is végre kipipáljam (a borzasztóan hosszú) kívánságlistámon. Ha egy sorozat nem érdekel nem nézem, ha érdekel nyígok amikor vége van, mert túl hamar ért véget (akkor is ha 12-13 évados). Ennek tényleg semmi értelme. Miért akarsz így sorozatot nézni és mit?
2017. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondom, sok évad cselekménye be sem indul az első részekben, hanem a karaktereket alapozzák vagy az univerzumot, nem egy sorozatnál kifejezetten gyenge az első 1-2 rész és utána ível fel a minősége. Te pedig pont ezt nem akarod látni, ennek fényében pedig a finálét sem érted. Látod hogy mire lyukadt ki a történet, csak pont azt nem hogy hogyan.
2017. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!