Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleach-el most akkor mi is van?

A Bleach-el most akkor mi is van?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam, hogy vannak magában +fejezetek, meg valahol elvileg befejezték az egészet már úgy, hogy lezárták, megvan a befejezése a Qiuncis témának. Én addig láttam, hogy Ichi belecsapja a kardját a királyba, s elkezd pusztulni a világ, ezért Ukitake (nem biztos, h jó név kb 1 éve olvastam) vissza adta a királynak a jobb kezét, mert az belé volt zárva és ezért élhetet mert amúgy nincsen tüdeje. Szóval ennyire emlékszem. Akkor valahol most le van fordítva? Illetve tényleg bevan fejezve? S anime mikor lesz akkor belőle? Pls ha levan fordítva magyarra a manga kérlek küldjétek el, hogy hol tudom olvasni magyarul az egészet! Előre is köszi

2018. febr. 11. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A mangát az UraharaShop fordítócsapat oldalán tudod olvasni, linket nem küldök, mert akkor a moderátorok törlik a választ/kérdést, mert "reklámozok".

Az animének nagy valószínűséggel nem lesz folytatása, mivel a mangát is elkaszálták (megmondták Kubónak, hogy 10 fejezete van befejezni a mangát, oldja meg), szóval elég valószínűtlen, hogy valaha is adaptálják.

2018. febr. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) sajnos sejtettem, hogy nem lesz folytatása mint anime...
2018. febr. 12. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Elkaszálták az anime-t, mert a végén annyira nem volt már nézettsége.

Manga is hasonlóan járt, hiába jött ki az olvasottsági mélypontból, szóltak Kubonak, hogy 10 fejezet engedélyeznek és utána vége.

2018. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az animenek már Aizen lepecsételése/legyőzése után vége kellett volna lennie. Ez a story amit írtak Ichigonak hogy félig quincy hát...elég bénácska valljuk be.
2018. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát igen aizenel véget kellet volna vetni vagy legalább is ichigo történetének gondolok itt a végére és a fullbring fejezetett inkább egyfajta zárójelenetnek kellet volna csinálni kivel mi történt kicsit ki bontani a románcot stb azt akár a végénél egy kisebb harcot mondjuk grimmjow vs ichigo mert ugye ö volt az utolso espada aki tulélte ja meg nel de ö nem akar ichigo életére törni és igen a végére anyira tul bonyolitották a melék harcokat olyanyira elhuzták hogy az már vicc volt komolyan és az hogy a quincyket ilyen erőssé tették nagy csalodás volt még a bankai elzáró teknika valamenyire türhető volt de hát... na meg a végső harcot le darálták 2 lapra... de van itt több hülyeség is ichigo zanpaktouja na meg renjié mondjuk az övét ellehetett még fogadni de toshirojét már tényleg néztem hogy most mi a f@$z0m van szoval tényleg hagyni kellet volna aizenél és vagy le tudni az egészet vagy az uj generációra hagyni át adva másnak a stafétát ha beteges volt kubo a boruto is igy megy és menni is fog mert van rá igény
2018. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!