Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik jobb: ha...

Szerintetek melyik jobb: ha egy tizenéves animét (Overlord, Grimoire of Zero, Bleach, Kiseijuu, stb) s sci-fit (pl Doctor Who) néz, vagy olyan műsorokat mint a Való Világ, Éjjel-Nappal Budapest, A széf, Pénzt vagy éveket! , A Piramis?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt amelyiket jobban szereti.
2018. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azoknál az is jobb, ha macskás videókat néz youtube-on.
2018. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Inkább az anime.
2018. jan. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nutella123 ***** válasza:
100%
Anime egyértelműen szerintem. ;)
2018. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cseviiiiiiiiiiiiii válasza:
72%
Anime. Mivel annak van mondani valója. De pl a Való világnak? Félmeztelen analfabéták nyomorodnak egy retkes házban és játsszák a fejüket hogy bent maradjanak.
2018. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Mondanám, hogy anime, de aki pl. agymosós ecchit néz az egy szinten van a Való Világ közönségével.
2018. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Az ecchi jo :D de amúgy inkabb anime mint az a fos valóvilag
2018. febr. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A Doctor Who minenél jobb sorozat, én megnéztem többszöt is mind a 30 évadját és nagyon tetszet még ha a leggeső évadokban csak fekete fehér volt akkor is. Én nagyon sok animét nézek 15 éves létemre ls nem gyakran nézek olyan műsorokat amiket felsoroltál, de a felsorolt animéiden már végignéztem.

Tehát hogy válaszoljak a kérdésedre is, szerintem inkább az első opciot válaszd, sok jo anime és sci-fi sorozat van még ezeken kivül(pl. anime:Stein,gate, vagy one punch man, sci-fi:firefly, sorozat ami nem sci-fi de attol még lehet hogy tetszene:Odaát, A kiválasztottak, Grimm, Az utazó, Lucifer, Farkasbörben, Flashstb.) de ez izlés kérdése is. Én személy szerint nem nagyon szoktam a tévét nézni csak nagyon ritkán, de régebb és is néztem a Való Világot és az Éjjel-Nappal Budapestet is, de manapság egyiket sem.

2018. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!