Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Magyar szinkronos animéket...

Magyar szinkronos animéket várok!?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy sk aANIME - t láttam már de egyik se jött nagyon be! Egy sztorizgatós izgalmas vicces KICSIT harcos animét keresek! VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZI!

2018. febr. 12. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Sok animét láttál már, de egyik se jött be? Lehet hogy maga az anime nem a te műfajod. Van ilyen.
2018. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Talán próbálkozz mással, ne animével. amúgy a legjobbaknak nincs is magyar szinkronja- de nem is baj. Kár lenne elrontani őket vele.
2018. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy nem jőnnek be az animék mert pl imádtam :

-vampire knight

-death note

-TOKYO GHOUL

stb....

De amugy johetnek feliratosok is nem nagy baj

2018. febr. 13. 10:28
 4/16 A kérdező kommentje:
A lattam mar sok animét alatt azt értettem hogy sok magyar szinkronos
2018. febr. 13. 10:30
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát figyu, a Fullmetal Alchemist-et ajánlanám figyelmedbe. Az magyar szinkronos.(Bár én felirattal nézem és sokkal jobb úgy.)
2018. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én tudok neked ajánlani egy pár animét ami szerintem tetszeni fog mert harcolós és a háttértörténete is elég jól ki van dolgozva viszont nem magyar :) ha érdekel írj rám
2018. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát figyelj, ha a Tokyo Ghoult imádtad, akkor nagyon alacsonyan van a léc, gyakorlatilag bármelyik igénytelen szezonális hype cucc bejöhet.
2018. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Utolsót felpontoztam, én sem mondtam volna jobban. De akkor lehet nem kéne ajánlani neki az FMA Brotherhoodot, a végén még szívrohamot kap a zsenialitástól :D
2018. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válasznál hangosan felröhögtem 😂
2018. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tsubasa kapitány :D

Ha már felhoztuk az FMA-t..:D

2018. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!