Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen mennyi magyar...

Netflixen mennyi magyar szinkronos film/sorozat van?

Figyelt kérdés
Szüleim nem tudnak túl jól angulul, de imádnak filmezni, magyar felirat tudom hogy van, de úgy nem túl nagy élmény szerintem. Megérné nekik netflixre előfizetni, vagy nincs túl sok szinkronos film?
2017. dec. 9. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ingyenes próba hónap.

Nekem hatalmas csalódás volt, nagyon kevés filmet találtam felirattal. Sorozat szerintem nem is volt amikor én próbáltam,de nem akarok hazudni, nem rémlik.

Csalódás volt, lemondtam a próbahónap után.

Akkor már inkább a HBO GO. Nagyságrendekkel több sorozat és film van felirattal, de sokszor szinkronnal is .

Árban is hasonló, megéri jobban ha fontos a magyar nyelv.

Bár én úgy gondolom, hogy torrentezéssel és jó online sorozatos oldal használatával kinyílik előttük a világ, bármit meg tudnak úgy nézni.

Ha nem értenek hozzá, akkor letöltöd nekik amit akarnak egész évadokat és kész.Nekem jobban tetszik, a netflixnél biztosan.

Persze nagyon jó funkciói vannak, de itthon ha nem tudsz angolul akkor nem lehet jól kihasználni.

2017. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szinkronos film egyáltalán nincs, feliratos is csak nagyon kevés. De amúgy az első hónapban ingyenes az előfizetés, szóval nyugodtan regisztrálhatsz és körülnézhetsz, csak a hónap lejárta előtt ne felejtsd el kikapcsolni az automatikus megújítást, ha nem válik be.
2017. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a válaszokat! :)
2017. dec. 9. 21:52
 4/5 Mirino ***** válasza:
33%

Egyébkémt a válasz arra, hogy miért nincsenek fenn netflix-en magyar szinkronos filmek/sorozatok az az, hogy a netflix-es filmek/sorozatok kb. 80%-át külföldön nem adják televízióban. És általában, ha külföldön nem vetítik, akkor Magyarországon sem. A szinkronszínészeknek pedig kb. semmi haszna nem származna belőle, ha leszinkronizálnának egy olyan művet, ami alapból is csak interneten keresztül lehet elérni.

Ennek ellenére a netflix a mindenem, konkrétan azon élek. :'D

2017. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyarul szeretnétek filmeket, sorozatokat nézni, akkor az HBO GO jobb választás mint a Netflix.
2017. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!