Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Darling in the FranXX animéről...

Darling in the FranXX animéről vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Követem az animet és eléggé vegyes érzések fognak el mikor nézem :D Zero Two szerintem viszi a pálmát, elég jó karakter, Hiro sem rossz karakter úgy ahogy. Elsőnek is amit furcsállok ( és lehet hogy az én hülyeségem ) de annyi olyan ecchi jelenet van benne, nem is értem...mikor a robotba is ülnek és ''összekapcsolódnak'' hát azon mindig kiégek. Animeben a fiúk vagyis a porzóknak fogalmuk sincs mi az a sex szerintem.


Aki követi az animet annak mi a véleménye erről, és egy 10-es skálán mennyit adnátok az animere ?



2018. febr. 25. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Az meg csak téged minősít, hogy lepontozol mindenkit, aki szerint nem egy rakás ürülék a Darling in the FranXX. Ugyanis a kérdező személyes véleményt kért, nem objektív elemzést. Nem feltétlenül csak a minőséget kehet szeretni, ennyi erővel könyvből is el kéne égetni mindent ami nem szépirodalom, mert a ponyva az szemét. Nemdebár?
2018. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Így az anime vége felé már kezd kikerekedni az egész. Csináltak egy csavart az animeben hogy mégis a klaxosaurok a ''bizonyos jófiúk'' és a maszkosok az idegenek. Hiro és Zero Two karaktere az ami életben tartja az animet. Mellékes szereplők mint pl. Nana-san és Hiro barátai nem egy nagy dobások. Ha odavesznének akkor sem változna a cselekmény.


Utolsó részre kíváncsi leszek, hogy vajon Hiro és Zero Two meghalnak és a többiek túlélik vagy mind happy end lesz a vége :D

2018. júl. 1. 10:03
 13/17 anonim válasza:
63%

Még hogy nem nagy dobások. :D Habár ténylegesen senki sem bánná egy percig sem, ha nem látnánk őket (mert valljuk be mindenkinek Zero Two a kedvence), szerintem több karakterfejlődést mutat Goro vagy 9 Alpha mint Hiro, aki elvileg a második legfontosabb szereplő. Őszintén szólva én nagyon kedvelem ezt az animét, annyira sose érdekelt a minősége egy animének, vagy hogy ki készíti, egyedül a romantic drama "tag" az ami megfog benne. 8/10-re értékelném, alapvetően semmi bajom vele, csak hát az hogy Hiro annyira bamba viszi le a pontszámot. Nem várt fordulat volt számomra, hogy Goro a 22.részben jól beolvasott neki, eddig nem tartottam sokra őt, de az önmegsemmisítéses kísérlet után plusz még ez is, valami bámulatos karakterré vált számomra. 9 Alpha-t pedig azért emelném ki, mert a 23.részben nem gondoltam volna, hogy képes Hiro és Iota érdekében önmegsemmisíteni. Zero Two meg magától értetődő, hogy a 15.rész óta elfogadtam a Waifumnak :D

Tehát 8/10 :)

2018. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
29%
Nekem 10/10-es, nekem nagyon tetszett. Az elején nem annyira izgalmas még, inkább úgy a 13. résztől. Nekem nagyon tetszett és szerintem nem felhypeolt szar. A strandos után volt egy rész még és azután már nem is volt fanservice úgy emlékszem, szerintem nagyon szép történet volt és megértem miért szeretik ennyien és szerintem megérte végignézni
2018. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sziki1 válasza:
53%
Az előzetes elvárásaimhoz képest meglepően jó volt. Az alapszotori szerintem teljesen korrekt, de többet is kihozhattak volna belőle, és kicsit több felvezetés is belefért volna (esetleg lehetett volna 36 részesre csinálni).Alapjában véve a setting is rendbe volt, viszont a mellékszereplők kaphattak volna volna jobb kidolgozást (aztán kis drámai jeleneteket beiktatva pár embertől megszabadulva, rendesen felépített karakterekkel az is ütős lett volna). Az endinget viszont csinálhatták volna kicsit "hepibbre" például egy nagy visszatéréssel, így megadva egy lehetséges folytatás (pl VIRM visszarérése) lehetőségét. Összességében szerintem (személyes elfogultsággal) 8(9?)/10-re értékelném
2018. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 galattila válasza:
39%
Nekem személy szerint nagyon tetszett az anime, igaz lehetett volna pár dolgot még felgöngyölíteni de így se lett rossz, a vége lehetett volna egy kicsit jobb pl, hogy vissza térnek a Földre vagy hasonló, bár én eltudnám képzelni a folytatását sőt örülnék is neki, a VIRM az utolsó részben meg jegyezte, hogy még találkoznak mikor az emberek elérik a ''fejlődésük'' csúcsát, szerintem egy 9-9,5/10.
2019. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Első két részt láttam eddig, és eddig jó volt :D



A NGE- animét csak azért írták itt mert "gyerekkorunk" animéje volt.


Egyébként nem hiába csak kevesen emlékeznek rá...

2021. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!