Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Citrus anime, manga hasonló?

Citrus anime, manga hasonló?

Figyelt kérdés

1.Csak nekem tetszik ennyire?:D

2.Van hasonló anime,manga?

Lényege hasonló legyen.(nem szükség ez a testvér téma,de ilyen sima iskolai anime,manga)

3.Illetve véleményeteket kérném róla.(Körülöttem mindenki fikázza:C)



2018. márc. 3. 18:39
 1/5 Canaan ***** válasza:
100%
strawberry panic anime
2018. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem rohadt jó,és mindezt fiúként mondom...
2018. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem is tetszett, bár nem lett a kedvencem. A barátaim a Mondocon előtt rávettek, hogy cosplay-ezzük a citrust a tavaszi Conon, ezért többször is láttam, de egyre jobban megszerettem...

2. Nézz körül a shoujo ai animék között, én eddig csak a citrust láttam ebből a műfajból.

3. Nem volt rossz, bírtam a főszereplőket, és a története se volt elcsépelt (szerintem).

2018. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos én is hasonlót keresek így nem tudok mondani ilyent de a véleményem az hogy jobb mint azt bárki gondolná elsőre.
2018. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nickname96 válasza:
Nem tudok hasonlót,de 22 éves férfi léttemre imádom. 6. Résznél járok. Totál jó a story , a szálak és minden. Bár ebből a műfajból ez az első anime amit látok de nálam nyerő.
2021. jún. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!