Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem jó yaoi animéke...

Tudnátok nekem jó yaoi animéket mondani?

Figyelt kérdés
Amiket eddig láttam és tetszettek: Love Stage, Sekaiichi Hatsukoi, Junjou Romantica, Super Lovers. Ehhez hasonlóakat keresek.

2018. márc. 19. 20:25
 1/10 buszSTOPhun ***** válasza:
25%
Olyan van???
2018. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hmm... itt van pár fentiekhez hasonló, nem olyan erős yaoi (azaz shounen ai) ami nekem nagyon tetszett ^^

- Hitorijime my hero

- No.6

Nem tudom, hogy láttad-e már, de ha még nem, akkor a Sekai ichi hatsukoi movie is biztos tetszeni fog ^-^

2018. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Az általad felsoroltakat nem ismerem így nem tudom hogy hasonlít-e, de a Yuri on Ice az elmúlt évek egyik legaranyosabb BL animéje, azt ajánlom ha szereted a yaoit :3
2018. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Doukyuusei

Hybrid Child (mindenképp, egyik kedvenc <3)

Kono Danshi sorozat


és csak, hogy ne csak én szenvedjek szeptemberig: a Yarichin Bitch bu a DramaCD-k után kap egy OVA-t is. :3

+ a Ten Count-ból is anime lesz (a 6lovers-en kívül.. ha az egyáltalán elkészül valaha xd)


egyébként. yaoiból/shounen aiból nem sok olyan van anime téren, ami tényleg jó lenne, akkor már inkább olvass mangát. >w<

2018. márc. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! A Hitorijime my hero-t és a yuri on ice-t már láttam(kiment a fejemből xd)és azok is tetszettek, azt elfelejtettem hozzáírni hogy durvább yaoikat is mondhattok amik jók és a karakterek is jól néznek ki(hasonlóan azokhoz amiket leírtam)
2018. márc. 27. 16:27
 6/10 buszSTOPhun ***** válasza:
Szívesen :3
2018. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Koisuru Boukun,Shounen Maid Kuro-kun,Viewfinder,Boku no pico(ezek már azért durvábbak!!)
2018. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Banana fish, Yarichin Bitch Club, Maiden Rose
2019. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kirepapa
2019. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja meg az Enzai, de ez nagyon durva és beteg (szerintem)
2019. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!