Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani a kono subarash...

Tudtok mondani a kono subarashii sekai ni shukufuku wo-hoz hasonló Ecchi, kaland animéket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

A KonoSubát nem kategorizálták ecchinek.


Egyébként Hyperdimension Neptunia és Druaga no Tou.

2018. márc. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem kategorizálták annak,de én simán betenném az Ecchi kategóriába a jó pár rész miatt. Főleg az első évad ovája miatt :D. De amúgy mind 1 a lényeg,hogy kaland animék de az sem árt ha Ecchi,szóval :D.
2018. márc. 5. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Isekai wa Smartphone to Tomo ni.
2018. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a témaválasztástól eltekintve semmiben sem hasonlít. A Smartphone inkább a Dankachi-SAO és az aktuális szezonban futó Death March vonalon mozog. A Konosuba pedig inkább a Gintama-One Punch Man-Nadesico vonalat követi.
2018. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku
2018. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz a kategória, mint amit az előbb ajánlottál. Nem kell ész nélkül bedobálni mindent, amivel találkozol, csak azért, mert a felszínen valamilyen szempontból hasonlít, ha egyszer a lényegi dolgokat tekintve épp az ellenkezője.
2018. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jó igazad lehet.., csak arra gondoltam inkább a saját ízlésem alapján írok valamit - ami nekem úgy tűnik hogy hasonló súlycsoportban van

:)

2018. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De hát milyen szempontból volna hasonló súlycsoportban?

A KonoSuba egy műfajkritika erre a célra tökéletesen megírt karakterekkel és vezetett cselekményekkel.


A Death March és az Isekai wa Smartphone pedig minden egyéniséget nélkülöző, fantáziátlan és humortalan kliséhegy. Pontosan az a fajta történet, amiből a KonoSuba viccet csinál. Gyakorlatilag a tökéletes ellentéte. Ez a két sorozat mindennek az alja. Csak egymással vannak hasonló súlycsoportban.

2018. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!