Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik rajzfilm/anime?

Ez melyik rajzfilm/anime?

Figyelt kérdés

Még több, mint 15 éve láttam szerintem. Abban sem vagyok biztos, hogy anime volt. Lehet, hogy valamilyen amerikai animációs film.

A történetre már nem emlékszem, de tele volt mindenféle különleges képességekkel bíró emberekkel.

A főgonosz egy férfi volt telekinetikus képességekkel. Az elején gyakorlásképpen verekedett egy másik férfivel és vesztésre állt. Ezen felhúzta magát és használta a képességét, amivel eltörte az ellenfele lábát (vagy kezét, nem vagyok benne biztos).

Volt benne még egy ugyancsak a rossz oldalon álló nő, aki meg egy nagyon erős fémből készült karommal harcolt, amit ki tudott lőni a kezéből és a hozzáillesztett huzallal tudta irányítani a levegőben.

A főszereplő egy csaj volt, aki úgy emlékszem simán csak nagyon erős volt. Volt még az oldalán egy nagydarab férfi, akinek az volt a képessége, hogy fel tudta venni a tulajdonságait bármilyen anyagnak, amit megfogott. A karmos csajt úgy győzte le, hogy megfogta a karmát és az egész teste felvette annak a fémnek a tulajdonságait.


Nem fűzök hozzá túl sok reményt, hogy bárki ismeri, de azért ki tudja :)



2018. ápr. 13. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igazság ligája. Szerintem.
2018. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Macskanő.
2018. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Boci és Pipi.
2018. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Eddig egyik sem talált.

Azt még hozzátenném, hogy biztos semmi köze nem volt a DC-hez és a Marvel-hez.

2018. ápr. 14. 02:05
 5/11 anonim ***** válasza:
X-men
2018. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Wonderwoman
2018. máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tini titánok
2018. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezek mind DC vagy Marvel szériák, ráadásul egyik sem felel meg az eredetileg leírtaknak...
2018. máj. 11. 01:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Hitler jóhaverom
2018. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fantasztikus négyes
2018. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!