Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az baj ha beleszerettem egy...

Az baj ha beleszerettem egy anime karakterbe?

Figyelt kérdés

Egész nap rá gondolok. Lol-ba átváltoztattam a nevem miatta.

Kinyomtattam a képét és azzal alszom meg néha megpuszilgatom..

Tiszta rosszul vagyok mikor arra gondolok hogy sose fogok tudni vele beszélni. Ma is kb fél órát voltam kint a sötétben és vártam a csodára.

Szerintetek ezzel van probléma?

Amugy már igazi lányba is voltam szerelmes kb 3éve.



2018. máj. 7. 23:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ki a waifu?
2018. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

17 leszek decemberben

Nevet sajnos nem írhatok, csak annyit hogy nem egy ismert karakter

2018. máj. 7. 23:49
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
Ostoba weaboo
2018. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok weeb. Csak élettelen.
2018. máj. 8. 00:00
 6/31 A kérdező kommentje:
Meg régen Arielbe is szerelmes voltam, aki nem anime karakter.
2018. máj. 8. 00:07
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb elmúlik, ha jól esik akkor magad előtt ne szégyelld, de néha adj esélyt valódi embereknek is. Gondolom magányos vagy és így nyugtatod magad, nincs ezzel baj, ahogy alakul az életed múlni fog, főleg gimi után.
2018. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Egyszer én is és a lány is megvoltunk hívva egy halloweeni buliba. Pár ilyen haverromal beöltöztünk.

Eldöntöttem, hogy azon a bulin bevallom neki a dolgokat.

Beöltöztem Songokunak még a hajam is megvolt csinálva szuper harcos. Egész este a vallomásra készültem. Egy pohár vodka után megjött a bátorságom odamenni(nem voltam részeg). Kint bevallotam neki mindent. Ő elmosolyodott és ezt mondta : “Inkább meghalna, mint hogy egy magamfajta szuper weeb szarral járjon “ és ezt mindenki hallotta. Utána tiszta pokol volt az egész. Szerencsére 1 hónappal később alköltöutünk. A lány szavait azóta se felejtettem el. Talán, azóta szeretek bele anime lányokba. Mondjuk ennyire még eggyel se voltam közeli viszonyba.

2018. máj. 8. 00:32
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom teljesen egészségesnek, ha tartós, de van ilyen. Nagyobb problémák is vannak az életben és nem tartom bajnak, ha valakinek extra jó a beleélő s álmodozó képessége...


Az azért nagyon nem jó, ha a lány elriasztott a többi élő lánytól is :(

2018. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem tok normalis :D

Nekem is volt már pár waifum :D

Majd ugy is kinovod ,ha megnéztél egy uj animét.

Akik meg csak annyit tudnak mondani ,hogy "weaboo"

hát a ventillátor legyezze vissza a fingotokat :DDD


Egyébként ,ha nem is mondod el az ,hogy melyik karakter az ,arra azért kivancsi lennék ,hogy tsundere-e ? :D mert a fiuk nagy része rájuk bukik.



A Crustol ilyet hallani valami ritka szar lehet , velem is volt már hasonlo ,de azert nem ilyen durva.



Rossz lányt választottál ,ha nem fogadott el olyannak amilyen vagy !

2018. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!