Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Menthetetlenül beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlenül beleszerettem egy One Piece karakterbe, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
😨😨😨 Ilyen még nem volt velem, hogy egy anime karakterbe szeressek bele, de most az One Piece-ből Mihawk-ba teljesen beleszerettem ><" Más is volt már ilyen helyzetben? Mit kéne tennem? >< 15 éves vagyok

2017. márc. 25. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Az jó anime :D

Ahha voltam, 1 hónapig csak a waifumat rajzolgattam, de nekem idővel elmúlt :D

2017. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is elfog múlni, de jelenleg annyira fanolok, hogy valószínűleg ő fog felkerülni a combocskámra, ugyan is 16-ik születésnapomra tetoválást kapok, és bár tudok hogy lehet később megbánom, de én egész nap képes lennék Mihawkot nézni. .___."
2017. márc. 25. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
15 evesen kb. 10-11 eves szintet hozol... Szoktak mondani, hogy 'bezzeg az en idomben', de most komolyan, kozepiskolas korban azert ebbol mar ki kene noni...
2017. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem is szeretek úgy viselkedni mint egy 15 éves 😁 de tényleg, ha már itt tartunk én vagyok az osztály óvodása. Addig még gyerekes lennék amíg még lehet, és van rá lehetőségem :)
2017. márc. 25. 18:06
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy ha Gogu (a youtuber) megnövesztené a haját hasonlítana rá nem?

De lehet csak a szakálla miatt gondolom ezt, amúgy a tetkót azt tényleg ne hamarkodd el :D

2017. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Ne viselkedj sokáig úgy, mint egy kisgyerek, mert majd ha idősebb leszel csak pislogni fogsz. Én ezt sose értettem, hogy egy filmszereplőbe (ez esetben ugye animéről van szó) hogyan lehet beleszeretni..
2017. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Beleszeretni ugyanúgy lehet,ha ott létezik az ideálod. Én már másfél éve animézek,de "waifum" nem igazán volt,csak nagyon kedvenc karakterem pl.Fujinomiya Neko,Chigusa Ashuga, Hana Onodera. 16/f
2017. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Megértelek. Én a Kaichou wa maid-sama-ból szerettem bele Usui-ba, annyira, hogy mikor megláttam róla egy képet, elsírtam magam. Mondjuk én még csak 13 vagyok... A tetkót viszont jól gondold meg
2017. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Majd ha meg lesz a tetkód, küldjél róla képet :)
2017. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Riab886 válasza:
100%
Ebayen olcsók a dakimura ölelő test párnák, ha gondolod szerez be egyet :) :D
2017. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!