Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani animéket?...

Tudnátok ajánlani animéket? Sajnos nagyon válogatós vagyok :/

Figyelt kérdés
Eddig nem sok anime fogta meg a figyelmemet, pedig sokba belekezdtem már. Amik tetszettek: Death Note, Naruto, Monster Musume, Tokio Ghoul. Ha esetleg ehhez hasonló animéket tudtok, azokat megköszönném ha leírnátok :D

2018. máj. 30. 22:09
1 2
 11/16 anonim válasza:
Elfen lied, Deadman wonderland, Re zero, Danganronpa ezek mindenképp!
2018. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Naruto,boruto,death note,
2018. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Arslan senki, re zero kara hajimeru isekai no seikatsu, nanatsu no taizai, parasyte the maximum (kiseiju)

Ezek mind 24 részes animék amiknek jo a történetük szép animáció és jo harcok vannak benne


Ajánlanék még 24+ animéket

Fairy tail, bleach, naruto, boruto, sousei no onmyodou, full metal alchemist, one piece, dragon ball super


És amit nagyon ajánlanék

A berserk sötét hangulatú iszonyat jo történettel

És még a fate sériàkat amik elsőre agy robbantó de annyi hogy több alternativ valóság van

Fate stay night 1.alap 2.remake 3.unlimited blade works

Fate zero ez a fate stay night múltja ami sokkal jobb let

Fate kaleid prisma 4 évados

Fate apcrypha

Fate extra last song

Fate stay night heaven feel movie ami egy másik alternatíva

2018. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, most találtam egy jót, a címe: Grancrest senki. Miután végigdaráltam mindenféleképpen belenézegetek a válaszolt animékbe :D
2018. jún. 4. 22:14
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy válogatós, nyugodtan nekimehetsz vakon bárminek. Sima mainstream animék jönnek be. Nekimész valami anime adatbázis népszerűségi listájának és valószínűleg a többséggel nem lesz bajod.

[link]

2018. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tokyo ghoul
2022. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!