Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy olyan játék ami...

Van egy olyan játék ami megfelel az én válogatós fajtámnak?

Figyelt kérdés

1. Legyen multiplayer, hogy mások is láthassák mit értem el benne.

2. Legyen olyan amiben egy karaktert fejlesztek (Lásd: Wow, Metin)

3. Ne legyen csapatjátékra alapuló (Lásd: Lol) (Nem tudok egyetérteni azzal, ha valaki ész nélkül játszik, de még komolyan is veszi)

4. Ne legyen unalmas a játékmenet, de mégis legyen letisztult kb mint a metin. (Nem kell jönni, hogy a metinnel kisgyerekek játszanak meg ilyenek, szerintem az a legjobb mmorpg, csak mára már nem olyan csili-vili, de biztos, hogy kisebb változtatással, újra mainstream lenne)

5. A pvp rendszer (ha van) ne legyen ilyen nagyon összetetten kinéző (Lásd: BDO (nekem, ahogy itt egy pvp menete zajlik az egyenesen idegesítő))

6. Ne nagyon forogjon a játék a stroy alapján, tehát legyen egy kis függetlenség ilyen szempontból.

7. Ami a legfontosabb, LEGYEN OLYAN TULAJDONSÁGA AMI EGY JÁTÉKHOZ MINDENKÉPPEN ILLIK, TEHÁT LEGYEN NYUGTATÓ HATÁSA, az ember nem azért ül le a gép elé és kezd el fölösleges időt játékkal tölteni, hogy majd ezt a semmittevést is úgy élje meg, hogy a haját tépi, mások vagy a játék okozta kellemetlenségek miatt.


Ja, aki erre a leírásra úgy válaszol, hogy nem kezdi el mondani a saját véleményét egy bizonyos játékról, hanem megpróbálja felvenni az elvárásaimat és így ideír egy játékot az akár kaphat tőlem egy nagy ölelést is, sőt még lehet, hogy játszhatnánk együtt is! :p


Előre is köszönöm a Homo sapiens sapiens hozzászólásokat, illetve remélem aki nem képes egy nem kötelező válaszolni kérdésre értelmesen írni az remélem a Homo sapiens idaltuk sorsára jut!



2018. máj. 17. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
guild wars 2
2018. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Túl monoton
2018. máj. 17. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Oszinten, nem letezik, vannak elvarasaid amik kizarjak egymast. Ha lenne, mindenki azt nyomna.
2018. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Haha, csak tudod ezt nem értem, ilyen játékokra lenne kereslet, de valahogy nem készül el soha :p
2018. máj. 17. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
A Metin már megjelenésekor is mélységesen elmaradott, primitív MMO volt, teljesen kizárt, hogy 2018-ban bármiféle sikert elérhetne.
2018. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Karakter fejlesztés, multi, egyedül tolom, ez tipikusan MMOPRPG.

Ezt viszont kizárja a nyugtató hatás meg a történet mentesség, mert az MMORPG-knél az end game-t pont a végtelenig húzott farmolással tartják fent, illetve pár 10 órányi történettel, amit DLC-vel raknak bele.


Ilyen igényekhez talán az említett Guild Wars 2, esetleg TERA lenne jó, vagy Black Desert Online, de azt meg kilőtted.

Esetleg ha megjelenik, a Bless nevű mmorpg-vel lehet szemezgetni (tudtommal még csak koreai verzió van)

Elder Scrolls Online se rossz, abban is van 300 órám kb, viszont az erőteljesen történetre épülő főküldi sorozata van, angol kell hozzá.

2018. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem is baj, hogy nincs ilyen, legalább kimarad az életemből a kockulás :P
2018. máj. 18. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:
A Nostal 2-őn napi 1000 Magyar online játékos van ,és eléggé új szerver.
2018. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én ismerek egy jó játékot amiben akkár egyedül vagy akkár csapatban egy céhben lehet játszani

cim:Shakes and Fidget (ne számits arra hogy nagy cuc lesz

de remélem tetszeni fog neked mert nekem igen) :)

2018. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!