Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatokat keresek. Válogatós...

Sorozatokat keresek. Válogatós vagyok, nem igazán találok kedvemrevalót. Egyszerűbb lenne a ti ajánlataitokat megnézegetni, nem végigböngészni az összes sorozatot abc sorrendben, ami fent van online. Van bárkinek is használható ötlete, mit nézhetnék?

Figyelt kérdés
Tehát, nem szeretem a csöpögős, "Maricsuj" jellegű sorozatokat. Se a túl horrorisztikusakat. Jelenleg ezeket a sorozatokat nézem, vagy néztem: How I met Your Mother, Teen Wolf, Arrow, Gossip Girl, Pretty Little Liars, The Vampire Diaries és hasonlók..tehát legyen valami értelmes története, normális színészekkel és nem eltúlzott, nyálas romantikával. És persze nő vagyok, az sem utolsó szempont, ha akad benne egy-két jó pasi 😄

2015. júl. 8. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Katonaféleségek. Az egy jó sorozat. Vagy a Csillagkapu, illetve folytatása a Csillagkapu:Atlantisz. Vagy a Make It Or Brake It, de abban lányok a főszereplők. Falling Skies esetleg. Róma, az még egy jó sorozat. Ennyi jutott eszembe, bár hogy online fent vannak-e, passz.
2015. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
The Originals! Ha nézed/nézted a vámpírnaplókat, akkor ezt imádni fogod, nekem sokkal jobban tetszett mint az, jobb a sztorija és ugye az eredeti vámpírokról szól New Orleansben:) Egyébként a TVD spin-offja
2015. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Huu köszönöm a tippeket. Meg fogom nézni mindegyiket, hogy Online elérhetőek-e, a TVD spinoff-ját pedig elkezdtem meg akkor, mikor indították, de egy idő után egyre később érkeztek a fordítások és meguntam. De a legvalószínűbbnek azt látom elkezdeni, mert imádom Klaust és Kalebet is(Teen Wolf Isaac Lahey-je) 😄
2015. júl. 9. 07:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia,ezekbe nincsenek nagyon jó pasik de cserébe 1. rangú történetük van és nagyon ajánlom őket

Banshee,Blacklist(ez eszméletlen jó)Sons of Anarchy(ez meg a sorozat fanoknak alapmű)

2015. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Supernatural *-*

Flash (Arrow spin-offja, szerintem jobb)

2015. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Huha, rendben, koszonom 😄
2015. júl. 10. 08:53
 7/14 anonim ***** válasza:

The 100!!

Nekem ez az egyik kedvenc sorozatom. Értelmes a történet, izgalmas, kissé elgondolkodtató is, érdekesek és szerethetőek a karakterek, ráadásul jó pasikból sincs hiány. :)

A Supernaturalt már írták előttem, de ezt is nagyon ajánlom. Remélem, tudtam segíteni! :)

2015. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A the 100 nalam is megélt jo nehany reszt, nem is emlékszem miert hagytam abba a nezeset 😲 most az originalst kezdtem ujra, mert Daniel Sharman is szerepel benne a későbbiekben es nagy kedvencem volt a Teen Wolf-ban, nagyon hiányolom ☹
2015. júl. 15. 00:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy "legyen értelmes története", aztán példának hozol ilyen Teen Wolfokat... a nap poénja, pedig még csak negyed órája kezdődött.
2015. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ebbe a vitaba inkabb nem folyok bele 😊 de nem lehet mindenkinek egyforma ízlése, ne haragudj 😊
2015. júl. 15. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!