Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animeket amik...

Tudtok olyan animeket amik olyanok mint az overlord vagy danmachi?

Figyelt kérdés
Vagyis olyan amiben sok szereplő van és vannak benne szörnye,kalandorok stb.

2018. júl. 25. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az összes Isekai műfajú anime. Sword Art Online, Re:Zero stb.
2018. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jónak is kell lennie, vagy csak olyannak, mint az Overlord és a Danmachi?
2018. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válasz a privátra, az addig jó, csak hát a példa az Oberlord volt, ami maximum közepes, illetve a Danmachi, ami gyötrelmesen rossz. Ha ez példa a minőségre is, akkor az első által írt maximum közepes Re:Zero és gyötrelmesen rossz Sword Art Online telitalálat.
2018. júl. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gate

Log Horizon

No Game No Life

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (Ez személy szerint nekem nem tetszett, de hátha neked bejön :D)

Isekai wa Smartphone to Tomo ni

Isekai Shokudou

Re:Creators

Hataraku Maou-sama


A felsorolásomból pár animét még én sem láttam.


Amúgy miért van az, hogy valaki feltesz egy kérdést és olyan válaszokat kap (első válaszolóra NEN vonatkozik!) ami nem is kapcsolódik a kérdéshez? Kit érdekel, hogy milyen besorolású az anime, ha a Kérdezőnek tetszett? Nem a te (#2) véleményedet kérte ki ezekről az animékről, csak hasonlókat keres.


Remélem tudtam segíteni, még akkor is, ha nem mind első osztályú anime azok közül, amiket felsoroltam!^^

2018. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!