Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A baratnőmet szeretném "rászok...

A baratnőmet szeretném "rászoktatni" az animékre. Mit ajanlanátok?

Figyelt kérdés
Jómagam nagy anime fan vagyok és szeretném a barátnőmnek is ezt a világot megmutatni. Mivel én már egész kicsi korom óta nézek animét és így nőttem fel, nem tudom mit kéne néznie közel 16 évesen. Ajánlottam neki a Kimi no Na wa-t mivel gyönyörű történet és film, tehát azt gondoltam egyszerű rávezető lenne. Azt mondta számára vontatott volt és nem értette. Mit tudnátok ajánlani, mit nézzen? A válaszokat előre is köszönöm ^^

2018. aug. 9. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Ezeket ajánlom neki:

Mirai Nikki

Blood Lad

One Piece


Nagyon érdekes témákat dolgoznak fel.

2018. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, talán a Kimi no na wa nem volt túl jó választás egy kezdőnek. Én a Death Note-ot ajánlom neki, egyedi és izgalmas a cselekménye, viszont követhető, és már az első résztől kezdve pörögnek a cselekmények.
2018. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A mirai nikkit és death note-ot en is imádom. Csak nem mertem ezekkel kezdeni mert nem igazán kedveli az ilyen "öldöklős" vonalat. De megpróbálom ^^

Köszönöm! ^^

2018. aug. 9. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit én 16 évesen élveztem volna és a mai napig szeretem (24L):

Hanasakeru Seishounen

Inu x Boku SS

Kuragehime

Blood Lad

Nana

Méz és lóhere

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Ansatsu Kyoushitsu

Akatsuki no Yona

2018. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt mondom, hogy egy fiatal lány esetében kicsit könnyebb animével kellene kezdened, ami tényleg csajos és egyszerű. Én biztosan nem a DN-t választanám.

pl.: Kimi ni Todoke, Lovely Complex, Sukitte Ii na yo, Kaichou wa Maid-sama!, Natsume Yuujinchou, K-on.

2018. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tokyo ghoul az biztos
2019. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!