Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime legyen?

Melyik anime legyen?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy ma befejezem a Black Butler harmadik évadát. Utána új animébe kezdenék viszont nem tudok dönteni, hogy melyik legyen az. Szeretném nézni a Boku No Hiro Academiat. Ebből az animéből még semmit se láttam. Viszont ott van még a Tokyo Ghoul re. Az előtte lévő részeket mind láttam. És végül az Attack on Titan 3 évada. Ennél is láttam az előző részeket. Viszont a TG-t már rég láttam. Vajon kezdjem el nézni újból? Az AoT-tal minden okés. Szóval kedves animés társaim. Melyik anime legyen a következő? Oh... És még annyi hogy az utóbbi két animének nem olvastam a manga változatát. Megéri elolvasni és csak azután megnézni őket?

2018. aug. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább animés vagyok mint mangás, úgyhogy ezügyben nem nagyon tudok nyilatkozni, de azt mondják hogy a Tokyo Ghoul a manga sokkal jobb,mint az anime. Nekem a Boku no Hero Academia a kedvenc animém,úgyhogy azt nagyon ajánlom. De akármelyiket is válsztod mind a 3 anime nagyon jó (de Bnha párti vagyok :D)
2018. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BHA. A másik kettő kifejezetten fos.
2018. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal.
2018. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem láttam egyik animét sem, a Boku no hero nem is tudom, hány részes, de ha jól tudom, az egy hosszabb sorozat.


Az AoT 3 még fut, nem? Én a helyedben azt tenném, hogy abból néznék hetente egy vagy két részt, kijelölt napokon. Mellette adnék egy vagy két napot a Boku no Hero - nak is. A hétből a maradék napon pedig olvasnám a TG mangát. (Itt olvastam, hogy a manga más, mint az anime - én biztos, hogy azt kezdeném el akkor inkább. )


Ha ez nem szimpi, akkor zárd le előbb azt, amelyikről még frissebbek az emlékeid. Jelen esetben az AoT 3. évada. Utána kezdj bele abba, amelyik a maradék kettőből rövidebb. (Ha az animét szeretnéd nézni mindkettőből. )


Ha ez sem szimpi, akkor írd fel őket 3x egy-egy cetlire, hajtsd össze őket és húzz ki egyet. Elég lesz egy darabot kihúznod, hogy érzed, hogy mit is akarsz valójában nézni.

2018. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kell dönteni és nem nekünk mert te leszel a néző és ha pl. most elkezded a Boku no hero academiat csak azért mert mi ajánlottuk de közben van az az érzés hogy ezt szeretném elkezdeni persze felőlem csinálhatod bárhogy hogy csak egyet nezel aztán a többit vagy mindet egyszerre nekem édes mindegy de szerintem neked kell döntened (ez csak egy javaslat nem muszaj betartanod)
2018. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!