Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó shounen ait?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem találok. Jó lenne ha az anime ilyen mostani stílusú lenne nem ilyen ezer éves és yaoit nem kérek. Amiket láttam: Super lovers, Love stage, Hitorijime My Hero, No.6 ( Imádtam, ha lehet valami ilyesmit) Amikről már hallotam de nem akarom megnézni: Junjou romantica, Doukyuusei (Movie), Gravitation, Loveless, Sekaiichi Hatsukoi.

2018. aug. 28. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondhattok mangákat is bár nem szoktam olvasni de ha nincs más akkor az is jó.
2018. aug. 28. 21:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kérnél se kapnál jelenleg normális yaoi animét. Arra még várni kell. Nem csodálkozom egyébként, hogy nem találsz semmi jót, mert nem igazán vannak - jó - shounen ai-ok.


Banana Fish, Hybrid Child, Kono Danshi, ... - k (4 van belőle, ha jól tudom), Yuri on ice, Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru.


Érdemes megpróbálkozni a mangákkal, webcomicokkal, mert vannak igazán jók (is.)

2018. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát igen kifogytam a normális animékből :C
2018. aug. 28. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, tudom


Givent tudom még ajánlani

2021. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!