Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Tokyo ghoul-ban?

Az Tokyo ghoul-ban?

Figyelt kérdés
A Tokyo Ghoul Animében is lesz valami Touka és Kaneki között vagy csak a mangában ? Remélem az Animében is mert olyan cuki páros lenne :3 (amúgy még az első évadnál tartok de nagyon kíváncsi vagyok erre)

2018. nov. 12. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is erre várok. :D Most kezdtem el a RE-t, azt kell mondjam hatalmas csalódás eddig, de látok rá valamennyi esélyt, hogy legyen majd valami, mert "érdekesen" néznek egymásra.


Amúgy inkább ne legyen semmi, Touka-chan az enyém. <3 :D

2018. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyeeee ? Touka-chan olyaaaan cuki 😃😃😊
2018. nov. 12. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Valoszeg lesz, de az is biztos, hogy ki lesz vágva rengeteg jelenet.


Továbbá nagyon értelme sincsen a kapcsolatuknak az animében, mivel eredeti mangában rengeteg időt töltöttek együtt, pl. elmentek betörtni CCG-be, Touka és Kaneki együtt edzett. Kaneki vitt Toukanak ajándékot, vigyázott Hinamira Touka helyett stb... ezek animéből ki lettek mind vágva és teljesen más lett a történet.

Szóval lehet összejönnek ,de értelme nincsen.


A másik, hogy a mangában Kaneki személyisége is sokkal jobb volt, nem az a töketlen mint az animében.

2018. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem mangából csak az első rész van meg. Bár tudom értelmetlen lenne az Animében a kapcsolat de akkor is jó lenne :D Szerinted megrendeljem és olvassam úgy a mangát ha az animét láttam? Tehát úgy is izgalmas lenne a manga ha láttam az animét ?
2018. nov. 13. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, mivel teljesen más a történet Jamori után.

Sőt igazából Yamori sorsa is más a mangában, mert mangában Kaneki végül nem öli meg.


Én a helyedben animét totál kihagynám, mert vannak benne olyan részek amik még manga olvasás élményébe is belerondítanak vagy spoilereznek totál feleslegesen.


Helyedben nem feltétlen rendelném meg, online kismillió helyen el lehet olvasni pl. kissmanga.

2018. nov. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Óó az szupi :) Köszi a válaszokat ! És majd utána nézek ennek az oldalnak ! 👍👍👍
2018. nov. 14. 07:10
 7/7 Thunderfairy ***** válasza:
Most néztem az re 2. évadjának 7. részét. Ott Touka és Kaneki lefekszik egymással és Touka terhes lesz Kaneki-től. Tehát szerintem ősszeházasodnak és gyerekűk is lesz.
2018. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!