Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A tokyo ghoul:re-ben?

A tokyo ghoul:re-ben?

Figyelt kérdés

A Tokyo Ghoul:re-ben benne lesz Kaneki mármint nem új főhősként hanem maga Ken Kaneki? Igazából még csak az első évadnák tartok csak tudok egy két dolgot ilyenekről.. illetve még pár kérdés. A második évadban tényleg smárol Kaneki Toukával? És tudom hogy erre nem lehet tudni a választ de ugye hallottam hogy a manga 125. Fejezetében Kaneki és Touka hát őőő inkább nem mondom mit csinálnak gondolom lehet tudni miről van szó na és hogy azt a részt meg fogják csinálni Anime formájában is ? Tudom hogy így nem könnyű válaszolni de ha lehet kérlek ne spoilerezzetek HA nem muszály de most nem parancsolok csak kérem ha lehet...

Kérlek értelmes válaszokat írjatok, persze ha érthető a kérdés 😁



2018. nov. 12. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

-Igen van Kaneki második évadban is, de szeritem te se akarod lespoilerezni.


- Az anime egy szar. Nem kicsit, nagyon. Ha megnézed Re manga MAL listában ~150 helyen van, sima TG manga ~top100-ban, a legjújabb anime meg 5000 felett. Vagyis elég egyértelműen szar az anime, nagyon. Én helyedben nem is nézném, max legelső évadot, de manga még itt is jobb volt.


" inkább nem mondom mit csinálnak gondolom lehet tudni miről van szó na és hogy azt a részt meg fogják csinálni Anime formájában is ?"

- Ki van zárva.

A legjabb évadban olyan 80 fejezetet akarnak belesűríteni 12 részbe, semmi esélye ilyen jelenetnek, meg amúgy is censored lenne.


Ha engem kérdezel kukázd az animét és olvasd a mangát, sokkal jobb, lehet érteni mi történik és izgalmas is.

Ha mindenképp animét néznél első évadot esetleg, többi egy nagy szar és nem is követi a mangát.

Főszereplőnek is , Kaenkinek telejsen más a személyisége a 2 verzióban, animében egy emós, mangában meg egy kissé pszicho, de erős karakter.

2018. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hosszú választ ! Amúgy sokan mondták hogy inkább a mangát olvassam az egyik legjobb barátom meg azt mondta hogy a Re sorozatot kidobná az ablakon xD Akkor viszont a mangát fogom olvasni ! 😃😄
2018. nov. 15. 07:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csodálom.


Az anime lényegében csak egy reklám amivel mangát akarják eladni. Nem ér 1 percet se az idődből.

2018. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!