Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudnék animéket angol...

Hol tudnék animéket angol felirattal nézni?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy eredeti japán hang legyen, mert számomra csak úgy élvezetes, és angol felirat hozzá.

Eddig az indavideon néztem japán hanggal, magyar felirattal, de szeretném ezzel is az angolomat fejleszteni és át térni angol feliratos animékre.



2018. nov. 24. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Interneten próbáltad keresni??
2018. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En filmeket meg sorozatokat nezek a hdeuropix-en. Nagyon jo kis oldal csak az a baj vele hogy sok a reklam. Anime nem tudom van e rajta, keresd meg es ird meg:)
2018. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
0%

Nem szeretem a streaminget, letöltött blu-ray rip mindig sokkal jobb minőségű. Kiindulásnak a [link] elég jó, itt szinte minden szezonost megtalálsz (lényegében Crunchyroll rip az összes) és régebbieket blu-ray minőségben is. A gond akkor kezdődik, ha nincs seeder, ilyenkor érdemes fansub oldalakat keresni (pl. FFF, Coalgirls). A torrent mellett a másik jó dolog az xdcc, ehhez kell egy irc kliens (lényegében ftp-ről van szó). Ha mindenképpen online akarod nézni, akkor a [link] jó erre a célra, csak sok a reklám (ha reklámblokkolót használsz, letiltanak).


Az angolodat meg igazán angol szinkronos animékkel fejlesztheted, ha pedig nehéznek találod, nézheted angol/magyar felirattal.

2018. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

"akkor a [link] jó erre a célra, csak sok a reklám (ha reklámblokkolót használsz, letiltanak)"


Pontosítás: Ha SZAR reklámblokkolót használsz, mint amilyen az adblock és adblock plus, akkor letiltanak. Az(ok) kiárusítják magukat, ezért van az, hogy sokszor reklámokat engednek át, vagy érzékelik az oldalak és letiltják a tartalmaikat, követelve a kikapcsolást. Az AB/ABP a legfontosabb követőket már jó ideje nem is blokkolja.


Normális reklám és követésblokkolókkal ez nem fordul elő. Nálam mindig megy a Privacy Badger, uBlock Origin advanced used módban és Decentraleyes, és a kissanimének sincs vele semmi baja.

2018. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez az oldal is tök jó: [link]
2018. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én youtube-ról nézem a Yu Yu Hakusho-t, az Irozuku Sekai no Ashita Kara-t (szezonos), és a Fairy Tail 3.évadát (stintén szezonos).

Mindet japán szinkronnal, angol felirarral. Lehet, neked is beválna ^^

2018. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!