Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnék koreai filmeket...

Hol tudnék koreai filmeket nézni angol, vagy akár magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Eddig asiancrushon néztem, de újabban nem működik, tehát kérlek ajánljatok valami jó oldalt.

2018. szept. 28. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a Viki nevű alkalmazást. Sok jó Koreai sorozat van rajta magyar felirattal
2018. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

KissAsian.Sh

WatchAsian.Co


Én ezt a kettőt használom.

A Viki-n sokszor ami VikiPass-hoz kötött (túl friss, túl népszerű), az nem elérhető csak úgy. Illetve nagyon sokra kidobja, hogy nem elérhető az országban. Például olyan alap sorozatra is, mint a Secret Garden. A VPN oldalakból, bővítményekből, programokból egyre többet kiszűr és tilt.

2018. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kissasian.sh ezen mindent megtalálsz, de ajánlom a netflixet is ha angolul is néznéd. A vikit csak végső esetben használom, mert igaz, hogy van magyar felirat, viszont RENGETEG reklám van.
2018. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2018. okt. 3. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hogyha kell még, akkor én ajánlom a Sorozatbarátot. Nekem az bevállt. :)
2018. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekel!
2019. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak ázsiai sorozatok, filmek és a fordító most kezdett bele az első képregénye fordításába. Nézzetek rá az oldalra, szerintem érdemes ^^

- B.

2022. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!