Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnàtok nekem japàn filmeket...

Írnàtok nekem japàn filmeket amikhez van magyar felirat?

Figyelt kérdés
Jöhetnek live actionok is.Ha lehet ne túl régieket írjatok.Minden műfajra vevő vagyok.A vàlaszokat előre is köszönöm.

2018. dec. 7. 03:24
 1/2 TR75 ***** válasza:

Sabu filmjei (Blessing Bell, Postman Blues, Dangan Runner, Drive, Monday, Miss ZOMBIE) - ezek elgondolkodtató filmek krimi, vígjáték, "horror" zsánerben, jellegzetes stílusban, szerintem nagyon szerethetőek.

Rentaneko - ez ilyen furafilm egy macskakölcsönzőről.

Big Tits Zombie - igazi trash horror.

Tokyo Gore Police - szintén.

Kitano Takesi filmjeihez tán az összeshez (ő rendezett jakuzás filmeket is, de "családi" filmet is), Takasi Miike filmjeihez is (ő az extrém erőszakos filmjeiről ismert, de persze nem csak ilyet rendezett).

Animében mondjuk Mijazaki Hajao filmjeihez biztosan van felirat, Sinkai Makoto filmjeihez is.

Meg ilyenek.

2018. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hàt köszi,de egyiket sem talàlom magyar felirattal :/ .Mégvalaki?
2018. dec. 9. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!