Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Filmek, amik megmutatják,...

Filmek, amik megmutatják, milyen lehet az élet a Mennyországban?

Figyelt kérdés

Ami átadja, megmutatja azt az érzést, hogy ott milyen lehet, ami arra van kiélezve; ilyen harmonikus, nyugis érzés, ami ilyen paradicsomi hangulatot áraszt, közvetít magából:) Ami arra van kiélezve, vagy legalábbis nagy szerepet játszik benne, hogy megmutatják, hogy átadják azt az érzetet, hogy az ott milyen:)


Előre is köszönet:) (Nem baj, ha nem full ilyet írtok, de nagyon kíváncsi vagyok, meg vannak nagyon király filmkészítők, akik ezt be tudják teljesen jól mutatni, meg király színészek, de őket is mondjuk sorolhatjuk a filmkészítők közé, szóval őket nem is kellett volna külön megemlíteni:))



2019. jan. 20. 22:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok; mindenfélét szívesen nézek
2019. jan. 20. 22:35
 2/12 A kérdező kommentje:

*szal film, mese, anime,

kaland, horror, sci-fi, vígjáték

a csak sima akciófilmek sokszor nem jönnek be igazából, de az akció-vígjáték jöhet. Múltkor amit néztem, az alá az volt írva, hogy triller; romantikus is jöhet, drámázások is, mindenféle:)

2019. jan. 20. 22:37
 3/12 A kérdező kommentje:
*a misztikusokat majdnem kihagytam, azok is jöhetnek, meg még ha még van valami, de sima akciót ritkán nézek, amiben csak autósüldözés meg bunyó van:)
2019. jan. 20. 22:38
 4/12 A kérdező kommentje:
*mármint ne autósüldözésből, meg verekedésből álljon a film, mert lehet, hogy haza tudja vágni az egész sztorit. Hanem tényleg legyen benne tartalom is; mármint, ha filmről van szó. Mert animében pl tud jó lenni a verekedés, előbb néztem végig a 'Yu yu Hakusho- A szellemfiú' -t; és az igazából lebilincselő volt, szóval kár, hogy vége:) Ott izgalmasan voltak a csaták bemutatva:)
2019. jan. 20. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Dogma
2019. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tranzit a mindenhatóhoz
2019. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek, nemsokára megtekintem őket:)
2019. jan. 21. 19:06
 8/12 anonim ***** válasza:
2019. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha anime is szóba jöhet, akkor a Haibane Renmei-t tudom ajánlani.
2019. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

bill és ted haláli túrája

csodás álmok jönnek

2019. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!