Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca 8. évad - ki...

Trónok harca 8. évad - ki marad életben és ki hal meg szerinted?

Figyelt kérdés

Daenerys

Jon

Cercei

Sansa

Arya

Tyrion

Theon

Ser Davos

Véreb

Hegy

Robin Arryn

Lyanna Mormont

Rhaegal (sárkány)

Drogon (sárkány)

Missandei

Varys

Jamie

Brienne

Bran


Szerintetek mi lesz az ő sorsuk?



2019. jan. 11. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát valamiért még nem sikerült megnéznem a 8. évadot úgyhogy nem tudom :D
2019. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon Dany és Jon köré lett építve az utolsó pár évad, ráadásul a Starkok is Cercei ellen vannak, szóval szerintem a világ csavarja lenne, ha nem ez a két (vagy most már talán mondhatni, hogy egy) oldal jönne ki az egészből jól, míg Cercei oldala nyilván bukik. Az ilyen Arryn, Missandrei és egyéb karakterekkel nem is tudom van-e értelme foglalkozni, semmi vizet nem zavarnak, persze az előbbinél is nagyobb csavar lenne, ha beleköpnének a Dany/Jon vs Cercei meccsbe. Szóval én nem hiszem, hogy lesz bármi meglepetés.


Persze ha van sorozat, ami hajlandó felépíteni egy erős történetet és utána az egészet felborítani, az a GoT, úgyhogy ki tudja...


De szerintem az első pár szezon nagy fordulatai nem lesznek megismételve. A világ legnépszerűbb sorozata, eszméletlen pénzt kaszálnak vele és szerintem HBO nem fog vele ilyen kreatív játszóteret engedélyezni Martinnak. Túl nagy a tét a játszadozáshoz, úgyhogy szerintem szépen megjósolhatóan le fog futni a sorozat, Dany és Jon trónra áll, ellenfelei megdöglenek.

2019. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
#2 Edit: Nem Missandei-re gondoltam, hanem Melisandre-re, de aztán eszembe jutott, hogy már ő is beállt Jon mögé.
2019. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Szerintem mindenki is. Aztán, mikor mutatják ,hogy a mások elfoglaltak mindent és minden is tele hóval. Hirtelen Bran felébred egy ágyban,s mikor felül elindul az ablakhoz, miközben észreveszi hogy a lábain áll. Így megdöbben, hogy ez az egész történet csak az ő fejében volt.Csak egy rossz állom. George R. R. Martin kiszámíthatatlan, képes bárkit megölni vagy újra éleszteni.
2019. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A trónok harcát ismerve szerintem az is elképzelhető hogy a holtak serege győz. Ha belegondolsz benne van a pakliban de az is hogy cersei győz ha igazat mondott azzal hogy megkapták az arany kompániát a vasbanktól mert azt tervezi hogy danyék meggyengülnek az északon folytatott csata következtében
2019. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jorah Mormont fog nyerni én azt mondom. :D
2019. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Daenerys: kiderül, hogy Daariótól elkapta a szifiliszt, amitől megőrül, de, hogy megmentse Westerost, felkínálja magát az Éjkirálynak, hátha meg tudja menteni Westerost azzal, ha a szifiliszt továbbadja neki


Jon: Mivel ő is megfertőződött a szifilisszel, át akarja vállalni Danytől a feladatot az Éjkirály kiiktatására, egy éjjel beoson a Mások táborába, ahol bepucsít az Éjkirálynak


Cersei: amikor Euron megujjazza a segglyukát, rájön, hogy jobban élvezi, mint a másik lyukban és onnantól mindenkinek csak seggbe engedi


Sansa: még nem állt meg a növésben, de már látja, hogy Jon alaposan átbacta őt és minden északit, elege lesz a xarakodásból és kivágja Danyt és a sárkányait Deresből, mint a macskát szarni


Arya: az iq pontok, amiket az évadok során rendszeresen levonnak tőle sajnos már visszafordíthatlanul retardáltá tették, csak segítséggel fog tudni enni, inni, wécézni is és egész életében így fog elvegetálni


Theon: elmegy egy lysi bordélyba, ahol nőnek öltözve fog tengerészeket és kalózokat kielégíteni a szájával


Ser Davos: amikor rájön, hogy Melisandre igazából 400 éves és a térdéig lógnak a csöcsei, felismeri, hogy végig ez volt a fétise, megkéri a kezét és elhajóznak Asshaiba, ahol boldogan élik le életük hátralévő részét, embereket égetve, mert mások megégetése mindig kellemes emlékeket támaszt fel benne a fiáról és Shireen hercegnőről is


Robin Arryn: az epilepsziás rohamai ellenére egy jóképű, eszes fickóvá érik, akiért bomlanak a nemes hölgyek, de egy nap megbotlik és kiesik azon a lyukon a padlóban, amit jó ötletnek tartottak anno odatenni


Lyanna Mormont: mivel továbbra sem tanulta meg Sandra, vagyis Sansa nevét rendesen, ezért Sansa lefejeztei Briennel és megetetik a tetemét egy medvével (aki amúgy az apja)


Rhaegal, Drogon: rájönnek, hogy ez a hideg, teles idő nem nekik való, ezért elrepülnek délre, Sothoryosra


Tyrion: ő az első, akinél jelentkeznek a szifilisz jelei, igaz, ő már korábban kapta el, valami bordélyban, Sammel viszont együtt rájönnek (mert ők szoktak olvasni), hogy a szifiliszt is lehet olívaolajjal gyógyítani, pont úgy mint a szürkehámot!!!

együtt nyitnak egy alternatív gyógyászati boltot, ahol olíva-, kókusz-, és más növényi olajakat árulnak majd halálos betegségekre


Jaime: örül, hogy újra láthatja Briennet...és Brant és Danyt is, akiket megpróbált meggyilkolni, de örül, hogy jobban vannak már, rá akar mozdulni Brienne-re, de ő már túl csicskának tartja magához


Brienne: továbbra is ott fog állni a háttérben, egészen addig, míg egy nap meg nem látja Podrick varázslatos péniszét és akkor majd másfajta vívóleckéket is vesznek vele


Bran: továbbra is élettelen szobanövényként vegetál és senkinek sem meri elmondani, hogy attól van sokkban, amit Jon és az Éjkirály közt látott történni


Missandei: nem érti, hogy mi a francot keres ennyit képernyőn és mégis kit érdekel a románca(?), de mégis kap egy spin-off sorozatot, ami róla és Grey wormről fog szólni, évadonként 20*40 perc.


Varys: őt a 8. évadból már kivágják, ahogyan történt Illyrio Mopatissal is, de azért megemlítik majd, hogy visszautazott Pentosba, lehetőleg egy olyan monológ/dialóg során, amiben Melisandre próféciáit és képességeit méltatják (lehetőleg Davos)

2019. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Bátor dolog volt így kiírni a kérdést, elvileg már kiszovárgott a forgatókönyv úgyhogy lehet szétspoilerezik neked.
2019. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!