Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animéket amiben...

Tudtok olyan animéket amiben a szereplök àtlagosak, de van specialitàsuk?

Figyelt kérdés
anime példànak: mint a shokugeki no soma-ban is, jôl föznek + versenyeznek. ballroom e youkoso, amiben tàncolnak és egyre jobb lessz a föszereplö. Ilyenekhez hasonlô animéket keresek.

2019. jan. 25. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nanbaka- mind a négyük profi börtönszökők bár ahol most vannak valahogy sosem sikerül megszökniük egy bizonyos börtönőr miatt és mindegyiküknek van egy specialitása meg mindegyikük más-más okokból akarnak megszökni a börtönből


Hyouka- itt csak a főszereplőnek van specialitása az hogy nagyon vág az esze és kb erről szól az egész nekem nagyon tetszett


No game no life- szerintem nem pont ilyenre gondoltál de ez is nagyon jó anime a főszereplőink nagyon jók a játékokban és egy nap az Isten elviszi őket egy másik világba ahol játék az élet


Aoharu x Kikanjuu- ezt az animet alig tudtam letenni az airsoftrol szól és a főszereplő csapata nagyon jó és ő is egyre jobb lesz benne


Ezek pedig egy bizonyos sportról szólnak és természetesen a szereplőknek a fejlődését mutatja be (szerintem ilyeneket akartál inkább de azért a többit is leírtam):

Haikyuu- röplabda

Kuroko no Basket- kosárlabda

Free!- úszás

Yuri!! on ice- jegkorcsolya vagy műkorcsolya (nem vagyok jártas ebben a témában bocsi)

Cheer Danshi!- ez a szurkolasrol szól de egy fiú szurkoló csapatról

Prince of strid: Alternative- ez egy bizonyos stride sportról szól amibe bele tartozik a futás,parkörözés,sprint

Keppeki Danshi Aoyama-kun- Ebben nem nagyon lehet látni fejlődést de szerintem nagyon vicces és jó anime ja amúgy a foci inkább labdarúgásról szól

Bonjour koiaji patissiere- ez cukraszokrol szól és legfőképp romantikus az anime de nagyon jó és vicces is mellette nem art belenézni

Fukumenkei Noise- éneklésről szól

Grand Blue- hat ez buvarkodasrol szól de van egy egyedi humorja és ha nem tudod érteni akkor ne nezd mert akkor csak kinzod magadat mert kb csak ez a bizonyos humorról szól inkább minthogy sem a buvarkodasrol

2019. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen. bàr sokat làttam/ismerek belöle, mint pl: a grand blue-t is làttam. de azért mégegyszer, köszi.
2019. jan. 26. 18:28
 3/3 anonim válasza:

The King's Avatar:

E sportoló, akit kiraknak a csapatából. Egyedül új

karaktert kezd...

Ping Pong the Animation (2014):

Sajátos stílusa van.

2019. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!