Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vegyek szülinapjára?...

Mit vegyek szülinapjára? (többi lent)

Figyelt kérdés

19 lány vagyok, párom 21/f. 1 hónap múlva lesz a szülinapja. 3 éve vagyunk együtt, szeretnék valami különlegeset neki.


Amit szeret : Történelem. Nagyon sok történelmi könyve van.

Szereti a könyveket. Leginkább Stephen King, Dmitry Glukhovsky rajongó. Szereti a Sci-fit, Akciót , Thillert.

Focit szereti, kedvenc csapata FC Barcelona.

Szereti a videójátékokat, van PS - e. Kedvenc játékai mostanában Rocket League, Fifa,GTA... Szereti a macskákat.

Vettem neki már könyvet, plüsst, játékot. De valami különleges kéne.



2019. júl. 24. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valami egy régiségboltból? Ugyan magamból indulok ki, ugyanis én is szeretem a történelmet, de én például örülnék valami régiségnek. Nyilván nem valami muzeális értékű dologra gondolok, hanem valami kis aprósára, esetleg egy olyan tárgy régi változatára amit szeret. Vagy még egy ötlet: élményt is ajándékozhatnál, például elmehetnétek együtt valami olyan történelmi helyszínre is ami fontos számára, vagy bármi egyéb olyan közös programra amit élvezne. Élményt adni szerintem különlegesebb mint tárgyat.


(17 éves lány vagyok, ha ez esetleg számítana tanácsaim hasznosságának elbírálásánál)

2019. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2019. aug. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!