Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van valami balhé ötletetek?

Van valami balhé ötletetek?

Figyelt kérdés

Vagy nem is annyira balhé... Valami kicsit megfordult velem 1-2 hónapja, és állandóan keresem a kihívásokat, csak hát...egyedül elég nehéz. Ráírtam egyik barátnőmre, tekintve, hogy lesz egy buli a hétvégén, hogy valakit meg kellene szívatni. De nem olyan csúnyán, hogy mittudomén' belekeverünk valamit az italába, ráküldünk emberek, stb eltúlzott dolgok, hanem valami egyszerű,ami szórakozás, és a tag, aki a "balhé" alanya, ő sem sértődik meg rajta, maximum röhög egyet. Barátnőmnek eddig a telefon betyárkodás jutott eszébe, de ez már annyira sablonos, és...hogy is fogalmazzak... Nem akarom a pénzem egy ilyen hülyeségre sem pazarolni.

Tehát lenne valami ötletetek?



2019. júl. 24. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
27%

Én a VOLT fesztiválon megkértem a spanokat, hogy bökjenek rá egy emberre - lehetőleg minél testesebb férfi egyedre - és annak nekimentem texasi láncfűrészes maszkban, a cél az volt, hogy levigyem a földre. Senki nem vert meg, és azért akadt, aki nem díjazta. A jelenlevők 95%-a jól szórakozott.

Ez egész jó kihívás, cél: hogy ne verjenek meg, nagyon.

2019. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!