Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen ceruzával színezzek?

Milyen ceruzával színezzek?

Figyelt kérdés
Kikapcsolódásként szoktam rajzolni főként mese karakterek. Milyen színes ceruza lenne erre a célra jó, ami nem "iskola minőségű" de szép élénk színei vannak és szépen lehet velük árnyalni?

2019. júl. 30. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj be művészellátóba és kérdezgess körbe, nézd meg mi mennyibe kerül.

Nekem Lyra ceruzáim vannak otthon és elég jó minőségűek, de sok ismerősom használ Faber Castell és Prisma Color ceruzákat. Azokat nem próbáltam de ha jól tudom jó minőségűek.

2019. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Faber Castell-ek, vagy Mapei-ek jók, én sokat használtam ilyen ceruzákat anno.
2019. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Maped-et használok, mert szépek a színek, nem túl zsírosak a ceruzák, jó a fogásuk és nem sajdul bele a szívem, hogy 24 darab ceruzáért kiadtam 5E forintot. :D (Annyit nem tudnék, de lehet nem is akarnék ceruzára költeni, a Mapeddel én árban is ki vagyok eggyezve.)
2019. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!