Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki már volt Sziget fesztiválo...

Aki már volt Sziget fesztiválon tudna adni pár tanácsot?

Figyelt kérdés
Mi voltunk tavaly 3 napra de nem igazán osztottuk be a pénzünket sem aztán kirohangálva a kisboltból hoztunk kaját, vizet. Bent szigeten 1 napra mennyi pénzt érdemes költeni kajákra? Kintről zsemle pástétommal vagy valami kalács aztán bent szigeten normális ételekre költeni. Ez mennyibe jönne ki naponta? Esetleg valaki tudna ebben tanácsot adni? Vagy mások ti mit szoktatok praktizálni?&

2019. júl. 31. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En ilyenkor jellemzoen peksutin élek, vagy ha kimesz akkor erdemes hazamenni(ha kozel laksz) es otthon enni meleg etelt, reggel delben es kora delutan ugy sincs kb semmi, majd csak du 3 4 tol. Bent nem ajanlatos semmire se kolteni, meg ha krozus is vagy, de ha tegyuk fel 3napra mesz, naponta bent 1500 egy meleg kajara nem veszes azon kivul reggel este egy ket peksuti, napi 3 ezer sztem, ja es pia, dehat bent azt se semmikepp xd de ha a nagy buliba meg is engedtek magatoknak egy ket sort akkor napi kb 5bol sztem ki lehet jonni, aki akarja megoldja 😄 meg persze fugg attol kinek mennyi kell pl a jollakashoz, a bebaxashoz (vagy a jolerzemhez) emberenkent valtozik, magambol kiindulva 4ezer a pia, 3 4 peksuti reggel es este az meg kb 2k es ha nem otthon eszek akkor bent ket adageleg kaja szal 10 15 xd pqr napra sztem lehet nelkulozni es nem meleget enni, ha meg nem eszel a pia elobb beut mivel nincs ami felszivja az alkoholt, kevesebbet kell pialni, kevesebb penz 😋
2019. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!