Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan akinek...

ReginaM kérdése:

Van köztetek olyan akinek csikifétise van?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan akinek csikifétise van? Esteleg valaki beszélgetni nem szeretne a csikizésről?

2019. aug. 4. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fétis is kétirányú. Van, aki áldozat szeret lenni, van aki épp, hogy csikiző. Téged melyik oldal érdekel, illetve te melyik oldalon vagy?
2019. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Vree ***** válasza:
Pl. én. T3T
2019. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Mit jelent a t3t

?

2019. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen van! De én csak csikizni szeretek, mivel én egyáltalán nem vagyok csiklandós!
2019. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van es szeretnek beszelgetni is :)
2019. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
95%
Jelen, itt vagyok. Nekem is van csikifétisem. Elsősorban azt szeretem, ha engem csikiznek, de az sincs ellenemre, ha én csikizhetek valakit. Szívesen beszélgetnék róla én is, nem zárkózom el a a csikizésről történő tapasztalatcserétől sem. :) F/24
2019. aug. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem van csikifétisem. Imádok másokat csikizni nagyon, de van hogy azt is élvezem ha engem csikiznek. Szívesen beszélgetek én is. :)
2019. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, de kizárólag csikizőként! Ezenkívül elég profi is vagyok gyakorlatilag a dologban, sok éves tapasztalat után a lányok csikizésével :)

20 éves Pesti srác

2020. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Én áldozat szeretek lenni, de csak ha a talpamról van szó, igaz, azt is csak a feleségemtől, meg a barátaimtól tűröm. :)

Illetve még azt is szeretem, ha légy mászkál a talpamon, vagy bárhol máshol a lábfejemen, nekem egyszerűen jó érzés, így amikor már látom, hogy a lábfejem körül repülnek, alig várom, hogy rászálljanak. Lehet hogy nem vagyok normális, de ez van, kellemes érzés nekem. :D

Mindezeket persze csak a mezítlábas lábamon, bár gondolom ezzel nem mondtam nagy titkot. :)

35F

2020. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Úgy látom, hogy csak F-ek nyilatkoztak, pedig ez nem igaz, mindkét nemnél van ilyen!
2021. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!