Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan akinek...

ReginaM kérdése:

Van köztetek olyan akinek csikifétise van?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan akinek csikifétise van? Esteleg valaki beszélgetni nem szeretne a csikizésről?

2019. aug. 4. 20:24
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Nekem is van

19/L

2021. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
7-10 évesen sokat voltam kórházban, lábamat műtötték. A kezelések során alakult ki, mert a kötözéseknél ki kellett álljam a csiklandósságot. Kezdtem megszokni, míg egyszer a kötöző helyiségben a nővérnek a derekán visszaadtam. meglepődött, de ez után többször mentem be vele a kötöző helyiségbe!
2021. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Mikor támad le valaki tíz ujjal egy éjszakára?
2021. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Én már 7 évesen is tudtam, hogy van, de hogy hogy alakult ki, nem tudom. Bár csupán adni szoktam, mert én nem nagyon vagyok érzékeny.

Ellenben valahogy úgy érzem magam, mint egy mágnes amikor a nemekről van szó, csak az ellenkezőekhez vonzódom e téren. De beszélgetni bármikor, bárkivel, persze.

Még régebben szerepjátékozni is felkerestek ezügyben, nagy ritkán úgy vagyok vele, egye fene. Viszont véleményem szerint ne csak online élje meg az ember ezeket, hanem személyesen is :P

26/F

2021. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!