Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki az aki rajtam kívül mobiloz...

Ki az aki rajtam kívül mobilozik sorozat, film nézés közben? Miért van ez?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így vagyok, nemtom miért lehet ez.
2019. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz mobilozás alatt? Böngészel, híreket olvasol, zenét hallgatsz, videót nézel, vagy a közösségi oldalakat nézed nehogy lemaradj valamiről? Ha az utolsó, az már komoly jele a függőségnek, mikor minden más tevékenység rovására is megy, hiszen inkább nem nézed a filmet csak nehogy pár percig ne tudd hogy mi történik.
2019. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem köt le amit nézel
2019. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

jelen :D


na amúgy ha jó a film akkor tényleg csak akkor ha pl rámírnak esetleg

ha rossz a film akkor meg azért ,hogy legalább menjen az idő

2019. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2019. aug. 20. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én folyton ezt csinálom. De én rájöttem, hogy én miért csinálom ezt. Azért, mert muszáj több dolgot csinálnom egyszerre. Nálam nincs az, hogy csak sorozatot nézek, csak zenét hallgatok. Ha nem is feltétlen telefonozok, akkor rajzolgatok, vagy valami. De ez nem azért van, mert nem köt le amit nézek. Hanem azért, mert egyszerűen nem tudok nyugton maradni, nem tudom azt csinálni, hogy csak ülök és bámulok. Muszáj valamit csinálnom a kezeimmel is. :D
2019. aug. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

és tényleg :DDDDD

Nálam is ez van.

Régebben amikor nem volt okostelefonom akkor a tv ment gépezés (játék) közben.

Akkor még ha leültem filmezni/sorozatozni akkor csak akka figyeltem.Ha nem kötött le akkor kinyomtam vagy kerestem mást.

De mostmár ha valami film/sorozat nem köt le annyira csak simán előveszem a telómat és azt babrálom kicsit.


Másik véglet...gépemen két monitor van egyiken játszom a másikon meg simán nézek valami videót filmet vagy akármi...


Magyarázatot nem tudok rá adni :D

2019. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma 18:24 :D
2019. aug. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!