Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a kórházban?

Mit lehet csinálni a kórházban?

Figyelt kérdés

Bent tartanak a kórházban, még nem tudjuk, mennyi időre, és halálra unom magam. Sokat alszom, de azért nem tudok egész nap. Olvastam már, filmet is néztem. Ezeken kívül mást is lehet csinálni?

Vagy tudtok ajánlani jó filmeket/sorikat/könyveket?

16/l



2019. máj. 11. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zenehallgatás, rajzolás, telefonos játékok, beszélgetés a szoba és folyosótársakkal, internetes fórumokon való társalgás, ha nem vagy ágyhoz kötve, séta a kórház udvarán (ha van kert, az még jobb)... Rengeteg lehetőség van, csak kreatívnak kell lenni.
2019. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom nem viccből kerültél kórházba, hanem mert gond van az egészségeddel... amit ajánlok, hogy imátkozz Jézushoz, hogy gyógyulj meg és mentse meg bűnös lelkedet...
2019. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mentőautósat játszok. Kiállok a folyosóra és elordítom magam, hogy NÍ-NÓ-NÍ-NÓ
2019. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahogy túlélni az orvosi beavatkozásokat.
2019. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!