Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki ismeri ezt a kpop...

Mirino kérdése:

Valaki ismeri ezt a kpop fanfictiont?

Figyelt kérdés

Több csoportban is benne vagyok facebook-on ami kpop-os fanfictionokkel foglalkozik. Párba már írtam is, de eddig nem jártam sikerrel.


Minden információt, amiben nem vagyok biztos, zárójelbe rakom.



Nyelv: magyar


Banda: (Got7, nem az egész)


Páros: (Yugyeom és Jinyoung)


Műfaj: yaoi


Hossz: oneshot, hosszabb terjedelmű


Helyszín: legfőképp egy kis útszéli (mint a benzinkutak) vendéglő/kávézó



Történet: (a szereplőket x-nek és y-nak fogom megemlíteni, hogy ne zavarjanak be a nevek)



X egy vendéglőben/kávézóban dolgozik egy idősebb párral akiké a hely. Motorosok, régi ismerősök szoktak beülni ide. Rettenetesen meleg van, X panaszkodik is, amiért teljesen leizzadt és nem hozott magával váltó ruhát.


X a beérkező vendégeknek folyamatosan főzi és önti ki a kávét. Eltelik egy kis idő, mire Y, X pasija betér és leül egy székre. X-nek még nem ért véget a munkaaideje, ezért Y rendel magának egy palacsintát, amit jól nyakon önt sziruppal.


X befejezte a munkát, így Y-nal haza indulnak. X-nek és Y-nak couple dzsekijük van, mindkettő hátán valamilyen felirat virít. Közösen élnek egy kertes házban egy vagy több kutyával.



Sajnos csak ennyire emlékszem. Nagyon remélem, hogy itt valaki felismeri a sztorit. Nagyon tetszett és szeretném újra olvasni, de sehol sem találom. Már az is elég, ha valaki az íróját felismeri.


Előre is köszönöm a segítséget!:)


2019. szept. 21. 08:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!