Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Influencerek, bloggerek,...

Influencerek, bloggerek, vloggerek; Tényleg szükség van rájuk?

Figyelt kérdés
Miért mutogatja minden második lány az interneten a magánéletét? Mit vettem, mit ettem, milyen plasztikai műtétem volt, és társai című videók kinek szólnak?
2019. szept. 27. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon nincs.
2019. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nincs, de a reklamozok nemelyiknek sokat fizetnek, hogy tolja a termekelhelyezest ezerrel mindenkinek. Aztan a konnyyu penzkereset sok buta libat megszedit es azt hiszi, ez 'munka' meg hogy fontos dolog...
2019. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak annyira van szükség rájuk mint bármely más szórakoztató ipari munkára.
2019. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szórakoztatóipar… 😃
2019. szept. 28. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért nézik az emberek az influecereket? Szórakozásra, főleg, a szabadidejükben. Akkor mit csinálnak az influencerek ha nem szórakoztatnak?
2019. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem azokra gondoltam akik vicces, szórakoztató videókat csinálnak. Pl. Unfield és a hasonlók, mert ők tényleg szórakoztatóak. De ez a sok önjelölt szépségszakértő már szánalmas. Affektálnak, selypítenek, előadják magukat, de mire fel. Pallagi Alexa a hatalmas műfogaival, Aviana a lekezelő stílusával, Farkas Timi a műmelleivel stb.

Szóval a kérdés erre irányult, hogy Ti nézitek ezeket a csatornákat és ha igen, akkor miért.

2019. szept. 29. 21:22
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Ránéztem a csatornájukra. A beauty vloggerek is ugyan úgy szórakoztatnak. Téged talán nem érdekel vagy nem jön be a stílusuk de az is szórakoztatás még mindig. Ha az a bajod velük hogy műtéteik voltak és ez nem tetszik neked akkor mondd azt.

Az, hogy miért nézik őket...érdekesnek találják? Jó tippeket kapnak? Fiatalok és megnéznek bármit/nem veszik észre a lekezelő stílust mert fiatalok? Ugyan, nem kell atomfizikusnak lenni hogy rájöjjünk. Az emberek azért néznek dolgokat mert szórakoztatónak vagy érdekesnek találják.

2019. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy műtéteik voltak, hiszen ez csak az egyik csajra vonatkozik. Sőt, semmi bajom nincs, nem tudom miért ez jött le neked. Egyszerűen kíváncsi vagyok arra hogy milyen tartalmakra van igeny. Ezek szerint ilyenekre. Bárki indíthat a csatornát, ha van elég önbizalma hozzá. Nem is kell jól kinéznie, nem kell semmihez értenie, csak beszéljen barmirol és kész. Furcsa.
2019. szept. 30. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Igen, mindenki indíthat csatornát és beszélhet olyan dolgokról, amiket akar. Ez a Youtube lényege. És nem mindenkinek erre van igénye, csak egy specifikus nézőközönségnek.

A Youtube-on a lényeg a személyiség. Ha szórakoztatóan, viccesen, érdekesen adod elő magad (és felkap az algoritmus) lesz nézőközönséged, ennyi.

2019. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ok. Ne huzd fel magad :D
2019. okt. 1. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!