Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik tánc könnyebb ezek...

Melyik tánc könnyebb ezek közül full kezdőkent?

Figyelt kérdés

Kubai salsa, Bachata, vagy Kizomba?

Elsősorban ismerkedés miatt megyek, mert nem vagyok egy táncművész, de az alkatom meg van hozzá, így max lesz kin röhögni :D Ha más nem legalább lesz hangulat hozzá :)



2019. okt. 5. 13:08
 1/5 anonim válasza:
A fentiek közül én a bachatát ajánlanám :) A salsa elég nehéz tud lenni szerintem, a kubai salsa még nehezebb :/ A kizombát még nem próbáltam, de úgy tudom az is nehéz. Viszont én bachatázni nagyon szeretek :) Kezdésnek vannak nagyon egyszerű de látványos lépések is benne :D
2019. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a kubai salsa, aztán a Bachata, és végezetül a Kizomba. A salsa sajátítható el a legkönnyebben, nem egy partnerrel táncolod(Rueda), közösségi élményt is nyújt. A bachata alapszinten könnyű elsajátítani, egyszerű ritmus, de ha már középhaladó szintről beszélünk, akkor kell hozzá tehetsége nem is kevés.

A kizomba/urbankiz egészen más világ. Nőként teljesen SUB szerepben táncolsz, itt ki kell kapcsolni mindent és csak a partnerre koncentrálni. Az argentin tangóhoz lehet hasonlítani. Nincs ütemszabály, igazából még lépésszabály sincs, azt csinálod amit a férfi irányít. HA férfi vagy, akkor pedig a kizomba egy igazi kihívás, improvizáció, zeneiség, rajtad múlik mit hozol ki a partneredből.

2019. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mind a 3 szuper, de szerintem a bachata a legkönnyebb. Az ismerkedésről meg annyit, nem tudom melyik tánc suliba járnál? Viszont, az ország nagyrészében ha csak csajozni/pasizni mennél hamar el fogsz vérezni, ez nem erről szól. Barátokat viszont rengeteget találhatsz.
2019. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azóta sikerült választani ?
2020. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kizombában néha úgy néznek ki mintha egy kirakat próbababával táncolna a férfi. Némelyik videóban már teljesen túltolják ezt az irányítást, pedig vannak jók is.
dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!