Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek ki a kedvenc youtuberet...

Nektek ki a kedvenc youtuberetek és miért? (magyar és külföldi is lehet)

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 20:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan is lehet aki már abbahagyta
2019. okt. 13. 20:16
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem EminemVEVO, mert jó rapszámokat tesz fel és a stílusa nagyon hasonlít a 8 mérföld című filmben szereplő Eminemére, akit kedveltem – látszólag nem csak én, hisz ez a csatorna tiszteletből felvette a nevét :)
2019. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarok közül:


Pingvinharcos/Sirius - Talán ő volt az első youtuber akire feliratkoztam 5-6 évvel ezelőtt, azóta is követem, kedvelem a stílusát és az előadásmódját.


Okos az új szexi - Ezt inkább mondanám csatornának, mint youtubernek mert ketten csinálják (Bár Vikinek van saját csatornája amit szintén régóta követek, de sajnos oda már ritkán tölt fel videókat.). Mind Vikit mind Macit nagyon kedvelem és tetszik, hogy minden videójuk tanító jellegű és egy kis poént is belevisznek, hogy ne legyen annyira tömény az információ.


Külföldiek közül:


James Turner (TheSimSupply) - Hasonlóak az okok, mint Siriusnál, csak míg Siriusnál a Minecraftos tartalom, addig Jamesnél a Simses tartalom fogott meg igazán.


EvanAndKatelyn - Dettó nem egy youtuber. Mindkettőjüket nagyon szeretem, nagyon aranyosak együtt. Rendkívül kreatív, ötletes minden videójuk, akárhányszor megnézek egyet, mindig kedvet kapok én is a kreatívkodáshoz/barkácsoláshoz. Ugyan minden videójukban bekerül egy rövidebb reklámblokk, ami általában elég zavaró másoknál, viszont ők olyan ügyesen és ismételve önmagam, kreatívan oldják meg ezt is, hogy még a reklám is élvezetes a videó tartalmával együtt.

2019. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tanulom magam- az egyik legértelmesebb és leghasznosabb csatorna:)
2019. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem VikTube, magyar srác egyébként.Tetszenek a modellépítős videói meg az, hogy igyekszik megcsinálni mindent saját maga. Végülis nem sok Youtubert nézek, max 2-3,de ő a kedvenc.
2019. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!