Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen animekaraktert lenne...

Milyen animekaraktert lenne nekem érdemes Cosplayelnem?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron tervezek menni ismét a MondoConra de most szeretnék rendesen Cosplayelni, csak nem tudom melyik anime karakter illene hozzám.

161 centi magas vagyok


Barna a hajam és zöld a szemem(sajnos a színes kontaktlencse kizárva mivel alapból kontaktlencsét hordok nagyrészben, max akkor jöhet szóba ha szemüveges a karakter)


Ruhában M-eset hordok


A fejformám kerek szerintem


Rengeteg animét szeretek, mint például az Attack On Titan, Soul Eater, Mirai Nikki, Fairy Tail stb...


Az AOTből próbáltam már Cosplayelni még tavaly előtt MondoConon de sajnos nem jöttem ki jól a manőverfelszereléssel szóval az kizárva😅


Kérlek írjatok néhány animekaraktert (meg hogy melyik animéből való)


Ha számomra ismeretlen az anime és a karakter az sem gond, szívesen ismerek meg új animéket:)


Köszönöm a válaszokat!


16/L


2019. okt. 20. 18:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a nyelvtani hibákért(főleg mert nem vagyok biztos már a kezdőkérdésemben sem), külföldön élek 2.os korom óra, sajnos néha előfordul néhány hiba nálam😅
2019. okt. 20. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz parókát szerezni akkor kb. bármilyen karakter szóba jöhet.

De hogy mondjak is valakit szerintem Wendy lehetnél a Fairy Tailből. Egész cuki ruhái vannak. Vagy Cana, ha nem akarsz parókát.

2019. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mayuri Shiina vagy Suzuha Amane a Steins;Gate-ből, talán Kino a Kino no Tabiból?
2019. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hungary-chan az Axis Powers Hetalia-ból?

Barna haja van, zöld szeme és my anime list szerint 160 cm magas. Maga a cosplay se tűnik olyan vészesen nehéznek.

( [link] )

2020. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!