Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rendeltem Wish-ről még agusztu...

Rendeltem Wish-ről még agusztusban, de a mai napig nem érkezett meg a rendelésem, és nem csak egy dolog, hanem elég sok minden túl sokat késik. Tudom, hogy vissza kérhetem a pénzemet, de nem szeretném, jobb lenne, ha megkapnám azt, amit rendeltem?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már így valaki, ha igen megkapta a csomagot ilyen hosszú idő után is? Vagy tudja valaki, hogy hány hónap után veszik el a nem kézbesített csomag?

2019. nov. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp jelezd, hogy nem érkezett meg, mert a panasztételnek is van határideje, nehogy kifuss belőle.

Vámon egyébként 30 napig tarthatják hivatalosan, utána jut el hozzád, a helyi postán 10 napig őrzik, utána visszaküldik. Ha nem jön meg átlagosan 60 nap alatt, utána már nagyon kicsi rá az esély. Inkább kérj refundot és rendeld újra, ha fontos.


Egyébként én szeptember eleji rendelésekkel vagyok ugyanígy, jövő hèten jár le a 60 nap. Tuti káosz van a vámon, sose szoktak ilyen lassan jönni a dolgok, 9 csomagom áll valahol... Mást is hallottam panaszkodni.

2019. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Október 1-7-ig ünnep volt Kínában, ezért feltorlódtak és késnek a csomagok.
2019. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2, augusztusban rendelt csomagot nem kéne befolyásoljon az októberi ünnep.
2019. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, sajnos igen. Előtte és utána is torlódnak a csomagok. Több millió csomagot küldenek Kínából, a megrendeléseket már jóval az ünnepek előtt kiszórják a kereskedők, a légitársaságok pedig egyszerűen képtelenek megbirkózni a megemelkedett mennyiséggel. A sima postacsomagok a személyszállító gépek rakterében érkeznek, azoknak a száma viszont nem igazodik a megemelkedett áruszállítási elvárásokhoz. Karácsony előtt ugyanez a helyzet,sőt a kínai holdújév előtt is.
2019. nov. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!