Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sokszor előfordul velem az...

Sokszor előfordul velem az hogy, hazajövök iskolából és unatkozom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hazajövök, pihenek, megcsinálom a leckéket tanulok is, de sokszor az a 4 óra nincs kihasználva.Rajzolnj nagyon sokat szoktam már már unom, kimenni sem mehetek mert már ilyenkor gyorsan sötétedik.Milyen elfoglaltságot ajánlatok ? (Valami csendeset)
2019. nov. 4. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvass. Az elég csendes.
2019. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Film nézés
2019. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sport (pl. tornavideó)
2019. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Különórák nincsenek az iskolában?

Tanfolyamra be tudsz iratkozni a művházban, vagy sportklubban? Uszoda, korcsolyapálya van?

Színház?

Színistúdió?

Zeneiskola?

...

2019. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jatssz valami szamitogepes jatekot
2019. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az olvasással az a baj már mindent kiolvastam ami nekem szimpatikus de majd keresek még, a szakkör nem olyan rossz ötlet csak sajnos én egy faluban lakom és ott elég kevés a lehetőség.De majd szétnézek 🙂
2019. nov. 4. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor görkori?...:) Deszka, roller?..:)
2019. nov. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy. Én 12-13 éves koromtól nagyon sokat fejtettem rejtvényt. Vagy kerestem olyan témákat, amik érdekeltek. Fejlesztettem magam. Tanulj nyelvet. Az mindig jól jön. Később munka szempontjából is nagyon jó, ha ismersz nyelveket. Meglepődnél milyen szintre lehet eljutni akár egyedül is. :) középszinten tudni akár 2-3 nyelvet, az biztosan hasznos. Használj duolingót, keress feladatokat, vannak olyan szótárak a neten, ahol meg tudod hallgatni egy-egy szó kiejtését. Keresni levelezőtársat, akivel akár később Skype-olni is tudsz. Persze biztosan találsz más elfoglaltság is, de gondoltam írok egy nagyon hasznosat. Szép napot!
2019. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:) [link]
2019. nov. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!