Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha ti választhatnátok, melyik...

Ha ti választhatnátok, melyik hobbit csinálnátok szívesen? Motorozás vagy fotózás?

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én fotózok.
2019. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek választani? Nincs megszabva, hogy egy embernek csak egy darab hobbija lehet. Nyilván több hobbival kevesebb idő jut egyre és nagyobb az anyagi ráfordítás, de ezek szerintem pont olyanok, ahol csak a belépő lehet igazán drága (venni egy jó gépet).
2019. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aránylag kevés halálos fotósbalesezről hallani, szóval inkább az.
2019. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit akarsz fotózni, de természetfotózni egy jó kis enduroval szerintem álommunka, annak aki ezeket szereti.
2019. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Aránylag kevés halálos fotósbalesetről hallani, szóval inkább az."


:D

Tény, viszont aránylag kevés adrenalin-függőt elégít ki a fotózás.

De én sem pártolom a motorozást, ön- és közveszélyesek a legtöbben. Nem arra gondolok, aki motorral jár dolgozni, mert olcsóbb, mint egy kocsi.

És nem lenne baj, ha csak magát nyírná ki, de amikor vétlenek is meghalnak a balesetben, az bicskanyitogató.


Amúgy meg a HOBBI azt jelenti, hogy azt csinálod, ami neked jól esik, és nem azt, amit mások javasolnak.

Azt remélem senki nem mondja meg neked, hogy mikor érzed jól magad.

Egy hobbit nem azért művelünk, mert valaki azt mondta...

2019. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:
100%
Ha lehetne, azt választanám, hogy egy kényelmes chopperrel végiggurulok Európán, és egy komoly fényképezőgéppel minden szépet, érdekességet megörökítek.... ;)
2019. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!