Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Merengő modernizálására van...

A Merengő modernizálására van valami kilátás?

Figyelt kérdés
Szeretem azt az oldalt, mert igényesebb közösség van rajta, mint pl. wattpadon, de a feltöltés, profilmegtekintés, úgy általában az oldalon való navigálás olyan szinten elavult, mintha elriasztani próbálnák vele a nem eléggé kitartó emberkéket. Van rá esély, hogy egy nap valamennyivel átláthatóbb külsőt nyerjen?

2019. nov. 17. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szar lett az új oldal, a menüt konkrétan csak úgy tudom használni, ha 90%-ra állítom a böngészőt, csak így meg kicsik nekem a betűk... navigálásnál mindig lejjebb veszem a méretet, olvasásnál meg feljebb, de egy idő után tényleg idegesítő folyton állítgatni.
2019. nov. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mármint mióta új? Nekem mondjuk a betűmérettel eddig nem volt problémám. Gépen vagy telefonon ilyen?


Amúgy azóta gondolkodtam, és végül is ennek az elavultságnak is valahogy megvan a maga sármja...

2019. nov. 18. 06:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Gépen is, telefonon is. Konkrétan az a baj, hogy ha pl. a "Könyvtár" menüpont fölé viszem a kurzort, a kategóriák, szerzők és többi menüpont egy kilométerrel arrébb jelenik meg és emiatt rá se lehet kattintani, csak ha a betűméretet nagyon kicsire állítom...
2019. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Az szerintem csak nálad probléma, első/második, nálam pl normálisan működik.


Amúgy egy jó darabig nem lesz még új oldal, mert a programozást nem tudják megoldani. Nagyon régen lett megcsinálva, és a jelenlegi adminok nem értenek az ilyesmihez, úgyhogy belenyúlni sem tudnak. Illetve mielőtt modernizálnának, szervert akarnak váltani, ami nem olcsó mulatság.

2019. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1/3, remélem megjavul a probléma! Esetleg próbáltál másfajta böngészőt?


#4 Köszi a választ! Én közben egészen megbarátkoztam ezzel a régi dizájnnal.

2019. nov. 20. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!