Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki erre tudja a megoldást?

Valaki erre tudja a megoldást?

Figyelt kérdés
Adott egy 17 meg egy 18 éves lány. Az én barátnőm meg a haveromé.Adott egy gólyabál alkalmából szervezett buli amire minden áron elszeretnének menni. A baj annyiban nyilvánul meg, hogy Erdélyi származásúak vagyunk és a hely ahol ez a buli zajlani fog oda nem éppen a legépelméjű emberek szoktak megjelenni. Értem Én ez alatt felnőtt,intelligencia hiányos paraszt emberek akik rendszeresen 18 év alatti lányokat próbálnak és alakom adtán le is taperolnak. Körülbelül a 30-40%nak felel meg ez az arány. A lányok elmondásai alapján nem egyszer történt meg velük ezen a helyen az ilyesmi. Próbáltuk lebeszélni őket az egészről és most jön a valódi kérdés maga, hogy ennyi paraszt között, ha tényleg csak jól érezni akarják magukat a barátnőikkel akkor hol éri meg ez nekik előre tudva,hogy ezt lehetetlen megvalósítani miért mennek ennek ellenére is. Majd elmondásuk szerint a taperolás után sem csinálnak semmit az elkövetővel szemben ezzel buzdítani a szatirt, hogy más lányokkal is megtehessék úgyan ezt.Tán élvezik ezt a picsåskodási stílust?vagy hol éri meg ez az egész, miért akarnak minden áron megjelenni ott? Köszöntem, hogy elolvastad és válaszolsz rá.

2019. nov. 29. 00:18
 1/2 anonim válasza:

Én pont ezért szakítottam az exbarátnőmmel.


Végtelen szerény, jóindulatú lány volt (legalábbis ezt mutatta), de mintha tudatosan kereste volna a bajt.


Eljárt este, szórakozóhelyeket szerette, de ha bármi attrocitás érte, akkor ment a sírás.


Nekem meg a nagy hősnek kellett volna lennem, csak épp 250km volt közöttünk...



Ilyenek ezek a mai nők, nem tudnak a seggükön elülni. Összes vagyonomat odaadnám egy olyan asszonyért, aki szépen el van otthon a családdal, családi programokkal megelékszik és ilyen csajos bulikat kihagy.


Ha érzékeny lelkületű gyerek vagy, és nem bírod az ilyet belebetegszel, hogy a nődet bántják, taperolják stb.


Csak azok lépnek ezen túl, akik leszrják, hogy a barátnőjüket valaki molesztálja.


Következő kapcsolatom biztos helyben lesz, és ha a nő nagyon eljárós lesz, akkor dobom szintén.


De ha nem keresi tudatosan a bajt, és mégis megtalálja, akkor nincs mese, az illető fejét el kell rendezni.

2019. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Annyi még, hogy tényleg gondold át; én 26 vagyok, és az egészségem ráment, munkanélküli vagyok.


Éveket tűrtem el, full idegben, mert amúgy gond nem volt vele, de mindig és mindig az éjszaka és a szórakozás mozgatta a fantáziáját. Nem tudott nemet mondani.


Amíg ő jól szórakozott, én az ország majdnem másik felében idegtől szenvedtem és szedtem a nyugtatókat marékszámra.


És ez nem birtoklási vágy. Manapság mindenre ezt fogják rá. Hanem egy kölcsönös alapokon nyugvó kapcsolatnak kellett volna lennie, de a másik fél ezt nem tudta betartani. Én sem mentem kocsmázni, meg olyan helyekre, ahol kiéhezett nők vannak.


Már magas a vérnyomásom, nem jó az általános állapotom, minden bajom van.


Te még fiatal vagy és normális gondolkodású, ahogy a kérdésedből kiderül.


Vigyázz a lelki állapotodra, mert a nők tönkretehetik, és még te leszel közben a hibás is.


Nem azt mondom, hogy szakíts, hanem azt, hogy olyan lánnyal légy, akivel harmóniában tudsz lenni, és egyezik az értékrendetek.


A birtoklási vágyról pedig blogot fogok írni, mert szánalmas, hogy mindenre ezt húzzák rá a mai világban. A nők ezzel takaróznak, azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, csak fel kell hozniuk ezt a kifejezést. Kvára nem így van a gyakorlatban.

2019. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!