Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy adott gázrias...

Hogyan tudok egy adott gázriasztó fegyvert beszerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve kezdtem el gyűjteni gáz pisztolyokat. Nem rég fedeztem fel az interneten a német GSG által gyártott Stg44 és mp 40 9mm pak replikákat, mondanom sem kell egyből beleszerettem. Jövő tavasszal szeretnék is vásárolni egyet, hogy melyik típust azt még nem döntöttem el. Viszont hogyan tudom beszerezni?

Csak megmondom a boltban az eladónak mit szeretnék és megrendelik, én meg majd átvehetem az üzletben? Mert eddig olyanokat vettem ami a kirakatban volt. Stg pedig nem lóg a kirakatban sajnos. Elsősorban szakmabeli emberektől szeretnék válaszokat!

Ui. :helyileg debreceni boltokra gondolok, vagy a vonzáskörzetében lévőkre.



2019. dec. 7. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Budapest. Magnum vadászbolt.


Ha ők nem, akkor szintén Budapesten a Frommer.


Esetleg a Combat Zone

2019. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyar vagy külföldi oldalon találtad?
2019. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Elsőnek csak videókat dobott ki, aztán kezdtem el keresni, ezen a német oldalon találtam. Biztos van több oldalon is, de magyaron nem láttam

2019. dec. 11. 13:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából a weboldal írja, hogy házhoz szállítanak csak el kell küldeni az okmányokat scennelve, de félek, hogy elbukám a pénzt ha a magyar hatóságoknak ez nem szimpatikus vásárlási módszer...
2019. dec. 11. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó menj be egy debreceni fegyverboltba amelyik válla külföldről való behozatalt. Mutasd meg nekik, azt ők segíteni fognak ebbe elintézik a papírokat. Annyi hátránya van hogy a fizetés előtt nem tudod fizikailag megnézni.
2019. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!