Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Decemberi lottó szerencsenapok...

Decemberi lottó szerencsenapok. Jól értelmezem?

Figyelt kérdés

[link]



"Napi sorsolások

A részvételi feltételeknek megfelelő szelvények automatikusan részt vesznek a napi sorsoláson, amelyre a játékba küldés napját közvetlenül követő munkanapon kerül sor, ahol az Ötöslottó esetében napi 50x10 ezer Ft és 1x1 millió Ft, illetve péntek 13-án 200x13 ezer Ft és 13x1 millió Ft, míg a Hatoslottó esetében napi 50x10 ezer forint és 1x1 millió Ft, illetve péntek 13-án 13x130 ezer Ft és 1x1 millió Ft talál gazdára."



Tehát 12-én kell hozzá játszani, hogy a 13-i sok sorsoláson részt vegyen a szelvény?


Én így értelmezem.


És nem 13-án kell játszani.



2019. dec. 8. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó értelmezed!!!

Ha 13.-án szeretnél nyerni, akkor 13.-án lottózz, mert azt másnap fogják sorsolni: "...automatikusan részt vesznek a napi sorsoláson, amelyre a játékba küldés napját közvetlenül követő munkanapon kerül sor"

2019. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Péntek 13-án talál gazdára azt írják. És mindig az előző napi szelvények vesznek részt a napi sorsoláson. Én ebből értelmeztem úgy, hogy 12-én kell játszani, hogy 13-án vegyen részt a sorsoláson.


Szerinted nem így van?

2019. dec. 9. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:

A 12-it 13.-án sorsolják, ez így igaz!

a 13-án megjátszottakat 14-én szombaton (mivel munkanap!)

Gondolom, hogy péntek 13.-án akarsz játszani, amikor valamivel nagyobb az esélyed a nyerésre...

2019. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!